comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Rıza Çalımbay dönemi başladı

10 Kasım 2023, Cuma 20:20
Beşiktaş'ta Rıza Çalımbay dönemi başladı

Beşiktaş'ta teknik direktörlük görevine Rıza Çalımbay getirildi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Rıza Çalımbay oldu. Siyah beyazlılar Rıza Çalımbay ile anlaşıldığını resmen açıkladı. 

Beşiktaş kulübü yaptığı açıklamada, "Futbol A Takımımızın Teknik Direktörlük görevine Rıza Çalımbay getirilmiştir. Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şöyle: "Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörlüğü konusunda Sayın Rıza Çalımbay ile 10.11.2023 (bugün) tarihi itibarıyla anlaşmaya varılmıştır.” Yeni Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, yarın (11 Kasım) saat 12.00'de BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyecektir. Rıza Çalımbay'a görevinde üstün başarılar diler, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız." ifadelerini kullandı. 
RIZA ÇALIMBAY'IN İLK SÖZLERİ (TRT SPOR)

Beşiktaş için elimden gelen her şeyi yapacağım. İşimiz kolay değil ama inanıyorum. En başta Beşiktaş taraftarına güveniyorum. Futbolcularımıza güveniyorum. Taraftar için 12. adam derler ama benim için 1. adamdır. Beşiktaş taraftarının bendeki yeri çok başka.

 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!