comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Pedro Franco transferinde yeni gelişme! Süresi doldu

24 Haziran 2017, Cumartesi 20:16
Beşiktaş'ta Pedro Franco transferinde yeni gelişme! Süresi doldu

Beşiktaş'ın Millonarios kulübüne kiraladığı Pedro Franco'nun süresi doldu ve Millonarios yönetimi Kolombiyalı stoper için kararını verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in kadroda düşünmediği ve Kolombiya'nın Millonarios takımına kiralanan Pedro Franco'nun, kiralık süresi doldu.
 

Beşiktaş, Pedro Franco'yu gönderecek mi?


Kolombiya basınında yer alan haberlere göre; Millonarios takımının yeniden kiralamayı düşündüğü Pedro Franco için Portekiz'den Vitoria Guimaraes takımı devrede. Beşiktaş'ın bonservisiyle elden çıkarmak istediği Pedro Franco için Portekiz ekibinin istekli olduğu kaydedildi. 

"ŞU ANDA DURUMUM BELİRSİZ"
Bonservisi Beşiktaş'ta olan ve Kolombiya'nın Millonarios takımında kiralık olarak forma giyen Pedro Franco transferi hakkında yaptığı açıklamada, "Şu anda durum belirsiz. Bir şey söylemem doğru olmaz çünkü ben de ne olacağını bilmiyorum. Millonarios'un ilgisi var, burada bana da ilgi var ama tek isteğim düzenli olarak forma giyeceğim bir kulüpte oynamak. Zamanla neler olacağını hep birlikte göreceğiz zaten." ifadelerini kullandı. 

FRANCO'NUN YERİNE TRANSFER!

Millonarios'tan gelen bilgilere göre Millonarios yönetimi Pedro Franco'nun satın alma opsiyonunu kullanmadı ve Kolombiyalı futbolcu Beşiktaş'a geri dönüyor. Millonarios, Pedro Franco'nun yerine 24 yaşındaki futbolcu Matias de Los Santos'u kadrosuna kattı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)