comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup'a Everton'dan için flaş transfer teklifi

12 Kasım 2017, Pazar 11:27
Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup'a Everton'dan için flaş transfer teklifi

Beşiktaş yönetimi Oğuzhan Özyakup için ilk transfer teklifini aldı. İngiltere Premier Lig Everton, Oğuzhan Özyakup için siyah beyazlı yönetimin kapısını çaldı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın kaptanı Oğuzhan Özyakup için İngiltere Premier Lig ekiplerinden Everton, siyah beyazlı takımın kapısını çaldı. Beşiktaş yönetimi, kaptanı Oğuzhan Özyalup için İngiliz ekibinden flaş bir transfer teklifi aldı.


Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup Everton'dan 15 milyon Euro


Beşiktaş'n kaptanı Oğuzhan Özyakup ile İngiliz ekiplerinden Everton takımı ciddi şekilde ilgileniyor. Beşiktaş yönetimi, kaptanı için ilk resmi teklifi aldı. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Oğuzhan Özyakup için teklifleri değerlendirme aşamasına gelen Beşiktaş'a ilk teklif menajerler aracılığıyla Everton'dan geldi.

''OĞUZHAN ÖZYAKUP BU TAKIMI AYAĞA KALDIRABİLİR''
İngiliz ekibinin milli oyuncuyla ilgilendiği ve görüşmelerde bulunmak için resmi yetki belgesi istendi. Beşiktaş yönetimi Oğuzhan ve menajeri ile görüşme yapılabilmesi için Everton'a belgeyi verdi. İki taraf arasında yapılacak görüşmelerden bir anlaşma çıkarsa, siyah-beyazlılarda Oğuzhan için rakamı belirleyecek.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ 15 MİLYON EURO İSTEYECEK

Teklifi İngiltere'den değerlendiren Daily Star gazetesinden Simon Mulloch, "Everton. 4-5-1 sistemiyle oynuyor ancak halen gol yollarında zorlanıyor. Rooney'yi kullanmakta da zorlanıyorlar, Oğuzhan takımı ayağa kaldırabilir" yorumunu yaptı. İki taraf arasında anlaşma sağlanırsa, Beşiktaş'ın Oğuzhan için 15 milyon euro bonservis bedeli isteyeceği öğrenildi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)