comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Negredo ve Quaresma tartıştılar mı? Asıl gerçek

17 Aralık 2017, Pazar 21:12
Beşiktaş'ta Negredo ve Quaresma tartıştılar mı? Asıl gerçek

Beşiktaş - Osmanlıspor maçının ilk yarısında Quaresma ile Negredo arasında sert bir tartışma yaşandığı iddia edilirken, devamında yaşannlar ise kameralara farklı yansıdı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 16. haftasında sahasında Osmanlıspor'u ağırladı. Siyah beyazlılar son derece üstün bir futbolla galibiyete rahat ulaşırken, ilk yarıda golün ardından Negredo ile Quaresma hararetli bir şekilde pozisyon hakkında diyalog yaşadılar. 


Beşiktaş - Osmanlıspor maçında Negredo Quaresma kavga mı ettiler?


Beşiktaş - Osmanlıspor maçının ilk yarısını siyah beyazlılar 2-0 önde tamamladı. Golün ardından ise Quaresma ile Negredo bir pozisyonu hararetli bir biçimde konuştular. Maçın ilk yarısında ceza sahasına 11'den fazla orta yapan Quaresma bir türlü bu topları Negredo ile buluşturmadı. İkili gol sonrasında ise neler yapmaları gerektiğini konuştu. Quaresma, Negredo'ya, "Biraz öne gelmelisin. Çok arkada kalıyorsun." dedi. 

Quaresma ile Negredo arasında yaşanan diyalog kameralara önce sert bir biçimde yansımasına rağmen, iki futbolcu gelişen ataklarda neler yapılmaları gerektiğini konuştular. Negredo daha sonra Quaresma'ya sarıldı ve iki futbolcu arasındaki diyalog sona erdi. 
"33 DAKİKADA 20 ORTA"

Beşiktaş-Osmanlıspor maçında 33 dakikada tam 20 defa orta açtı. 3'ü isabetli oldu. 14 Quaresma 2 Adriano (Asist yaptı) 2 Gökhan Gönül 2 Negredo bu isimler. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.  

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"