comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Negredo Göztepe taraftarıyla gerginlik yaşadı

05 Kasım 2017, Pazar 21:08
Beşiktaş'ta Negredo Göztepe taraftarıyla gerginlik yaşadı

Göztepe - Beşiktaş maçının ikinci yarısında Negredo ile Göztepe taraftarları arasında gerginlik yaşandı. 

FutbolArena - Süper Lig 11. haftasında oynanan Göztepe - Beşiktaş maçının ikinci yarısında Negredo ile Göztepe taraftarları arasında gerginlik yaşandı. Maçın 70. dakikasına doğru teknik direktör Şenol Güneş'in ısınmaya gönderdiği Negredo, bu esnada kendisine bir şeyler söyleyen Göztepe taraftarıyla atıştı. 
 

Göztepe - Beşiktaş maçı haberleri


Süper Lig 11. haftasında oynanan Göztepe - Beşiktaş maçının ikinci yarısında sarı kırmızılı taraftarlar ile Negredo arasında gerginlik yaşandı.

Geçtiğimiz hafta oynanan Alanyaspor maçında siyah beyazlı formayla ilk golünü atan Negredo, Göztepe maçında yedek kulübesindeydi. Maçın ikinci yarısında ısınmaya gönderilen Negredo bu esnada Göztepe taraftarlarının olduğu yerde ısınma hareketleri yaparken taraftarlarla bir atışma yaşadı. Ardından güvenlik güçlerinin müdahalesiyle gerginlik yatıştı. 
 

Göztepe - Beşiktaş maçı kavga


Göztepe-Beşiktaş maçı öncesi ilginç görüntüler ortaya çıktı. Maç öncesi, iki takım oyuncularının ısındığı esnada yasak olmasına rağmen oyun alanına giren İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, tribünde olay çıkardığı iddia edilen taraftarlara gözaltı yaptırdı. Taraftarları tek tek göstererek gözaltı emri veren Aşkın'ın sahaya girmesine Göztepe kalecisi Günay Güvenç bir süre tepki gösterdi. Daha sonra müdür Aşkın'la konuşarak tepkisini sürdüren Günay, ısınmaya devam etti. Emniyet Müdürü Aşkın, yanına gelen federasyon temsilcisinin uyarısı üzerine sahadan çıktı.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)