comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Milosevic Maccabi Tel Aviv ile transfer görüşmesi yapıyor

31 Ağustos 2017, Perşembe 23:05
Beşiktaş'ta Milosevic Maccabi Tel Aviv ile transfer görüşmesi yapıyor

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Alexander Milosevic, İsrail Ligi takımlarından Maccabi Tel Aviv ile görüşüyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş tarafından kadro dışı bırakılan Alexander Milosevic, İsrail Ligi takımlarından Maccabi Tel Aviv ile görüşüyor. İsrail basınında geçen haberde İsveçli futbolcu Maccabi Tel Aviv ile anlaşma sağlanırsa bu transfer gerçekleşecek. 


Beşiktaş'ta Milosevic hangi takıma transfer olacak?


Beşiktaş'a Slaven Bilic döneminde transfer olan fakat bekleneni veremeyen Milosevic son 2 yılı Hannover ve Darmstadt'da kiralık olarak geçirdi. Bu sezon da teknik direktör Şenol Güneş tarafından gözden çıkarılan ve geçtiğimiz sezon kadro dışı bırakılarak u21 takımına gönderilen İsveçli futbolcunun Maccabi Tel Aviv ile transfer görüşmesi yaptığı iddia edildi. 

İsrail basınına yansıyan haberlerde; Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Alexander Milosevic Maccabi Tel Aviv ile transfer görüşmesi yapıyor. İsveçli futbolcuyla anlaşma sağlanması halinde resmi imzaların atılacağı bildirildi. 
 


Beşiktaş'ta Milosevic kaç maç oynadı?


2014/15 sezonunda Slaven Bilic döneminde Beşiktaş'a transfer olan Alexander Milosevic siyah beyazlı kulüple toplamda 7 resmi maça çıktı. Son 2 sezonu Hannover ve Darmstadt'a kiralık olarak geçiren Milosevic bu sezon başında Şenol Güneş tarafından kadro dışı bırakılmıştı. 
Siyah Beyazlı kulüple ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)