comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Milosevic Çaykur Rizespor'a kiralandı

08 Eylül 2017, Cuma 19:54
Beşiktaş'ta Milosevic Çaykur Rizespor'a kiralandı

Beşiktaş'ta gözden çıkarılan savunma oyuncusu Milosevic, TFF 1. Lig takımlarından Çaykur Rizespor'a kiralandı. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta bu sezon kadro dışı bırakılan ve U21 takımına gönderilen Milosevic'in yeni takımı belli oldu. İsveçli futbolcu TFF 1. Lig takımlarından Çaykur Rizespor'a sezon sonuna kadar kiralandı. 


Beşiktaş'ta Milosevic ayrıldı mı?


Beşiktaş'ta bu sezon başında da teknik direktör Şenol Güneş tarafından gözden çıkarılan ve U21 takımına gönderilen Milosevic transferin son gününde Çaykur Rizespor'a kiralandı. Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "Beşiktaş bize büyük bir jest yaptı ve Milosevic'i kiraladık. Görüşme uçakta gerçekleşti. Havada bitirdik diyebiliriz." ifadelerini kullandı. 


Beşiktaşlı Milosevic'in Rizespor'a kiralık bedeli


İlk kez FutbolArena'nın duyurduğu bu gelişmenin ardından Çaykur Rizespor yönetiminden gelen bilgilere göre; Milosevic'in Karadeniz ekibine maliyeti 300 bin euro. 
 

Beşiktaş'ta Milosevic kaç maç oynadı?


2014/15 sezonunda Slaven Bilic döneminde Beşiktaş'a transfer olan Alexander Milosevic siyah beyazlı kulüple toplamda 7 resmi maça çıktı. Son 2 sezonu Hannover ve Darmstadt'a kiralık olarak geçiren Milosevic bu sezon başında Şenol Güneş tarafından kadro dışı bırakılmıştı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)