comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Metin Albayrak: "Gençlerbirliği maçı bize hiç yakışmadı"

16 Ekim 2017, Pazartesi 16:46
Beşiktaş'ta Metin Albayrak:

Beşiktaş Genel Sekreteri Metin Albayrak ve Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Monaco maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Monaco ile karşılaşmak üzere Fransa'ya giderken Metin Albayrak ve Ahmet Nur Çebi açıklamalarda bulundu.

Metin Albayrak, Gençlerbirliği karşılaşmasında aldıkları mağlubiyetin kendilerine hiç yakışmadığını ancak mağlubiyetin altından kalkabilecek yetenekte olduklarını belirtti.
 

Beşiktaşlı yöneticilerden Monaco maçı öncesi açıklamalar


Metin Albayrak, "Güzel bir maç olur umarım. 3 puan almak için geldik. Alırsak büyük bir olasılıkla gruptan çıkacağız. Amacımız da bu. Buradan 3 puanla dönmek istiyoruz. Bu maçın havası tabiki de farklı olur. Her takımın kötü oynama lüksü vardı. Bir Ankara sendromu yaşadık ve bu bize hiç yakışmadı. Hocamız ve futbolcularımızla bunun altından kalkacak güçteyiz" diye konuştu.
Karşılaşmada Türk taraftarların olmayacağını belirten Albayrak, "UEFA'ya kesin olarak bilgi verdik. Türk pasaportu taşıyan kim olursa olsun Monaco tribününe giremeyecek. Avrupa'da yaşayan Beşiktaşlıların münferit girişlerine bir şey diyemeyiz. İnşallah kazasız belasız atlatırız" ifadelerini kullandı.

"MAĞLUBİYET DE BU İŞİN FITRATI"

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi ise Monaco'yu 
yenmeleri halinde stressiz bir sürece gireceklerini söyledi.

Nur Çebi, "Monaco'yu yenersek çok daha stressiz bir sürece gireceğiz. Avrupa'da iyi bir dönem geçiriyoruz. Umarım bunu Monaco maçıyla devam ettiririz. Futbolun fıtratında mağlubiyet de var. Kaybettiğimiz puanlar bizi Süper Lig'de zorlayacak ama üstesinden gelecek kalitede bir takımız." diye konuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!