comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Medel'in sakatlığı hakkında yeni açıklama

28 Eylül 2017, Perşembe 17:54
Beşiktaş'ta Medel'in sakatlığı hakkında yeni açıklama

Beşiktaş'ta Leipzig maçında sakatlandığı için oyundan çıkan Gary Medel'in son durumuyla ilgili açıklama yapıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın yeni transferi Gary Medel, Şampiyonlar Ligi'nde hafta arasında oynanan Leipzig maçının ikinci yarısında sakatlığı nedeniyle oyundan çıkmıştı. Yıldız futbolcunun sakatlığıyla ilgili olarak Beşiktaş takımı kondisyoneri Miguel Peiro açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş'ta Medel'in sakatlığı ciddi mi?


Beşiktaş'ta, Fenerbahçe derbisinin ardından Leipzig maçında da sağ bekte görev yapan Şilili futbolcu ikinci yarıda sakatlığı nedeniyle oyundan çıkmıştı. Gary Medel'in sakatlığıyla ilgili olarak Beşiktaş takım kondisyoneri Miguel Peiro Şili gazetesine konuştu. 

"MEDEL'İN CİDDİ BİR DURUMU YOK"
Beşiktaş takımı kondisyoneri Miguel Peiro, Medel'in sakatlığıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Medel'in ciddi bir durumu yok. Leipzig maçında önlem almak amacıyla oyundan çıktı. Trabzonspor maçında forma giyebilecek durumda." ifadelerini kullandı. 

Son olarak Medel'in çok çabuk İstanbul'a uyum sağladığını söyleyen Peiro, "Medel İstanbul'a kısa zamanda uyum sağladı. Onun gelmesinden ben de mutlu oldum. İspanyolca konuşan birilerinin olması çok iyi." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)