comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Marcelo transferi sonrası Fikret Orman'dan flaş sözler!

12 Temmuz 2017, Çarşamba 22:15
Beşiktaş'ta Marcelo transferi sonrası Fikret Orman'dan flaş sözler!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Marcelo'nun Lyon'a transfer olmasının ardından buna tepki gösterenlere mesaj yolladı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Marcelo'nun Lyon'a transferinin ardından Başkan Fikret Orman'dan ilk açıklama geldi. Yıldız savunma oyuncusunun takımdan ayrılmasıyla ilgili konuşan Orman, taraftarlara da transfer için müjde verdi. Fikret Orman ayrıca Marcelo'nun satışına tepki gösterenlere de mesaj yolladı. 
 

Beşiktaş, Marcelo'nun Lyon'a transferinden ne kadar kazanacak?


Beşiktaş'ta Real Madrid'den ayrılan Pepe'nin transferinin ardından stoper bölgesinde takımda tutulmak istenen Marcelo için Lyon'dan gelen transfer teklifi geri çevrilmedi. Fransız ekibinin Beşiktaş'a Marcelo için 7,5 milyon Euro net ve ilave olarak 1 milyon Euro bonus şeklinde teklif sunduğu öğrenildi. Siyah beyazlıların bu teklifi kabul ettiği ve transferin tamamlandığı belirtildi. Marcelo'nun kısa süre içerisinde sağlık kontrolleri için Fransa'ya gideceği bildirildi.
 

Beşiktaş'ta Marcelo'nun Lyon'a transferi sonrası neler söylendi?


Beşiktaş'ta, Marcelo'nun Lyon'a transferi sonrası siyah beyazlı taraftarlar özellikle sosyal medyada bu habere üzülürken, başkan Fikret Orman'dan ise çarpıcı bir açıklama geldi. Instagram hesabından bir paylaşım yapan Orman, "Her şey güzel olacak. Marcelo'yu aldığımızda küme düşmüş takımdan oyuncu alınır mı diyenler, şimdi onu satan şampiyonluğu sattı diyor. Liderlik, popülarite için karar vermek değil, gerçek aşkın için doğruyu yapmaktır. Yolun açık olsun Marcelo'm." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilrsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.