comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Leipzig panteri Tolga Zengin konuştu! 'Ben hiçbir zaman...'

07 Aralık 2017, Perşembe 00:58
Beşiktaş'ta Leipzig panteri Tolga Zengin konuştu! 'Ben hiçbir zaman...'

Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin, Leipzig maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin, Leipzig maçının ardından TRT Spor'a konuştu. 

"KENDİMİ GÖSTERMEK BİR AMACIM YOK"
Kendimi göstermek gibi bir amacım oldu. 34 yaşındayım, yaptığım şeyler, buraya nasıl geldiğim belli. Artık son çeyreklerdeyiz. Ben işimi yapmaya çalışıyorum. Kişisel olarak değerlendirme yapmayacağım. Doğru bulmuyorum. Bugün takım olarak çok iyi mücadele ettik. Herkes yüreğini ortaya koydu. Az forma şansı bulan ben ve arkadaşlarımızın da ne kadar iyi olduğunu gösterdik. Takım oyunuyla kazandık. 

"LEİPZİG BELKİ DE GRUBUN EN İYİ TAKIMI"

Leipzig maçının hücum oyuncularının etkili olduğunu biliyorduk. Leipzig grubun en iyi ve en disiplinli takımı belki de. Ancak burası Şampiyonlar Ligi ve tecrübe ağır basıyor. Sivri adam gelmiyor Beşiktaş'a. Gelse bile o sivriliği kayboluyor. Burası aile ortamı. Kimse kimsenin formasının derdinde değil. Herkes kendi forması için savaşıyor. Dürüst ve adaletli bir hocamız var. Geçen seneden beri oynamıyorum. Ancak ne zaman şans gelirse hazır olmamız lazım. 

"OYNAMAMAYI DERT ETMEMEK LAZIM"

Oynamamayı dert olarak görmemek lazım. Yerine oynayan takım arkadaşın var, Fabri de oynamak istiyor. Hiçbir zaman onun için kötü düşünmeyeceksin. İnsanız hepimiz. Bu takımın başarısı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Ekim 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.