comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta koronavirüs testleri negatif çıktı! İlk sözler

24 Mart 2020, Salı 19:19
Beşiktaş'ta koronavirüs testleri negatif çıktı! İlk sözler

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, kulüpte yapılan tüm koronavirüs testlerinin negatif çıktığını duyurdu.

FutbolArena - Galatasaray derbisinden sonra teknik direktör Fatih Terim'de koronavirüse rastlanması nedeniyle Beşiktaş harekete geçti. Bugün futbolcular, teknik heyet ve idarecilere yapılan koronavirüs testleri negatif çıktı. Sergen Yalçın müjdeli haberi Candaş Tolga Işık aracılığıyla verdi.
 

Beşiktaş futbolcuları ve Sergen Yalçın'ın koronavirüs 


Sosyal medyadan iyi haberi veren Beşiktaş'ın eski yöneticisi Candaş Tolga Işık, teknik direktör Sergen Yalçın ile konuştuğunu ve testlerin negatif çıktığını aktardı.

SERGEN YALÇIN VE ÇAĞDAŞ ATAN'DAN İLK SÖZLER
Sergen Yalçın, Candaş Tolga Işık ile yaptığı görüşmede, "Teknik heyet, futbolcular ve ilgili idarecilere yapılan korona testlerinin sonucu çıktı: Herkes negatif" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş yardımcı antrenörü Çağdaş Atan ise "Görülen lüzum üzerine yapılan koronavirüs testim negatif çıkmıştır. Bu salgından etkilenen tüm hastalarımıza acil şifalar dilerim. Evde kal Türkiye. Saygılar." açıklamasında bulundu.

SERGEN YALÇIN NELER DEMİŞTİ?
Sergen Yalçın yaşananlar sonrası sosyal medya hesabından video yayınlayarak "Abdurrahim abi ve Fatih hocamıza çok geçmiş olsun. Çok telefon aldım. Herkese teşekkür ediyorum. 7-8 gündür evdeyiz. Benimle ilgili hastalık belirtisi yok. Şu ana kadar bizde herhangi bir belirtiye rastlamadık. Ancak tedbir amacıyla yarın test yaptıracağız." ifadelerini kullanmıştı.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)