comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Koronavirüs alarmı! Tüm takım ve teknik heyete test

24 Mart 2020, Salı 00:09
Beşiktaş'ta Koronavirüs alarmı! Tüm takım ve teknik heyete test

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın ve Asbaşkan Emre Kocadağ, Fatih Terim'in Koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Koronavirüs test sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından Beşiktaş kulübü harekete geçti. Siyah beyazlılarda başkan Ahmet Nur Çebi'nin talimatı doğrultusunda tüm takım Koronavirüs testine girecek. 


Beşiktaş'ta Koronavirüs bulaşan var mı? Beşiktaş Koronavirüs son dakika haberleri


Gazeteci ve aynı zamanda Beşiktaş eski yöneticisi Candaş Tolga Işık, Beşiktaş'ta tüm takımın Koronavirüs testine gireceğini aktarırken, teknik direktör Sergen Yalçın'dan ise açıklama geldi. 
Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Duhuliye'ya yaptığı açıklamada sağlık durumunun iyi olduğunu söylerken, "Sağlığım gayet iyi. Evde kendimizi karantinaya aldık. Galatasaray maçında kimseyle sarılıp öpüşmedik. Fatih hoca ile el sıkıştım ama kendisinde eldiven vardı." dedi. Sergen Yalçın, A Spor'a yaptığı açıklamada ise takımda herhangi bir bulguya rastlanmadığını söylerken, "Şu ana kadar bizde herhangi bir bulguya rastlanmadı. Ancak bu olmayacağımız anlamına gelmez. Hepimiz dikkat edelim ve zorunlu olmadıkça evden çıkmayalım." ifadelerini kullandı. 
Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ ise TRT Spor'a yaptığı açıklamada, "Şu an için futbolcularımızda veya teknik ekibimizde herhangi bir şikayet yok." diye konuştu. 

SERGEN YALÇIN'DAN INSTAGRAM STORY AÇIKLAMASI

"Abdurrahim abi ve Fatih hocamıza çok geçmiş olsun. Çok telefon aldım. Herkese teşekkür ediyorum. 7-8 gündür evdeyiz. Benimle ilgili hastalık belirtisi yok. Şu ana kadar bizde herhangi bir belirtiye rastlamadık. Ancak tedbir amacıyla yarın test yaptıracağız."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"