comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Karius sözleşmesini feshetti

04 Mayıs 2020, Pazartesi 14:29
Beşiktaş'ta Karius sözleşmesini feshetti

Beşiktaş'ta sezon sonunda kiralık sözleşmesi sona erecek olan Loris Karius, sezonun tamamlanmasını beklemeden mukavelesini feshetti.

FutbolArena - Beşiktaş'ta sezon sonunda kiralık sözleşmesi bitecek olan Loris Karius, koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen ligde sezonun tamamlanmasını beklemeden mukavelesini feshetti. Alman kaleci, alacaklarından dolayı Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet ederek sözleşmesini feshetti.


Loris Karius'un Beşiktaş kariyeri


Beşiktaş'ta iki sezon önce Liverpool'dan kiralık olarak transfer edilen Karius, alacakları nedeniyle kulübü FIFA'ya şikayet ederek sözleşmesini tek taraflı feshetti. Karius'un birkaç gün içerisinde Türkiye'den de ayrılması bekleniyor.

KARIUS'TAN DA AÇIKLAMA GELDİ
"Beşiktaş'la sözleşmemi feshettim. Bu sorunu problemsiz olarak atlatmak için her şeyi denedim ama sonunun böyle olması yazık oldu. Yönetimle konuştum, aylarca sabrettim. Geçen sene de aynısı oldu. Maalesef problemi çözmek için uğraşmadılar. Ne yazık ki bu sorunu çözmeye çalışmadılar ve hatta maaş kesintisi alarak yardım önerimi reddettiler.

Bu kulüp için oynamaktan dolayı çok keyif aldığımı bilmenizi isterim. Her zaman harika bir taraftara sahip olduğu için Beşiktaş çok gurur duyabilir. İyi ve kötü zamanlarda beni hep desteklediniz. Takım arkadaşlarıma ve teknik heyete teşekkür ediyorum. Şampiyon Beşiktaş."

Karius, Beşiktaş fromasıyla 67 resmi maça çıktı ve kalesinde 95 gol gördü. Alman kaleci, oynadığı maçların 14'ünde de kalesini gole kapattı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!