comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Karius için transfer iddiası

02 Temmuz 2019, Salı 14:16
Beşiktaş'ta Karius için transfer iddiası

Beşiktaş'ta geleceği tartışılan isimlerden biri olan Loris Karius'un takımda kalacağı iddia edildi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon Liverpool'dan iki sezonluğuna kiraladığı Loris Karius'un geleceği merak ediliyor. Sezon içerisinde sergilediği performansla eleştirilen ancak sezonun sonlarına doğru grafiğini yukarı doğru çıkaran Alman kalecinin başka bir takıma transferi de konuşuluyordu. Beşiktaş transfer haberleri 2019 aramalarında son gelişmeler haberimizde. 
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Karius, Beşiktaş'ta kalacak mı?


Beşiktaş'ta teknik direktörlüğe Abdullah Avcı'nın getirilmesinin ardından Karius'un da geleceği merak ediliyordu. Liverpool'dan iki yıllığına kiralanan ve sezon sonu için satın alma opsiyonu bulunan Alman kaleciye talipler olduğu öne sürülmüştü. Ovacion'da yer alan habere göre, Karius gelecek sezonda da Beşiktaş'ta kalacak ve takımdan ayrılmayacak. 

FİKRET ORMAN NE DEMİŞTİ?

beIN Sports'a geçtiğimiz gün açıklamalarda bulunan Fikret Orman, "Gelecek sezon kalede Karius olacak. İkinci kaleci olarak Utku'yu düşünüyoruz. Altyapıdan gelen çok iyi bir kalecimiz daha var. Bu 3 isimle devam etmeyi düşünüyoruz. Tabi bugün için düşüncelerimiz. Kamp döneminde hocanın kararlarından sonra başka şeyler de olabilir tabi. Ancak bugün için düşüncelerimiz bunlar. Fabri'yi düşünmüyoruz." demişti.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!