comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta kamp kadrosunda flaş değişiklik

02 Ocak 2019, Çarşamba 11:50
Beşiktaş'ta kamp kadrosunda flaş değişiklik

Beşiktaş'ta Antalya kampının kadrosunda olmayacağı belirtilen Quaresma ve Larin'in kadroya dahil edileceği belirtildi.

FutbolArenaBeşiktaşTeknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde ikinci yarının hazırlıklarının startını veriyor. Siyah beyazlı takımda Ricardo QuaresmaTolgay ArslanTolga ZenginVagner LoveCyle Larin ve Gökhan Töre'nin Antalya kampı kadrosuna alınmayacağı belirtilmişti. Beşiktaş yönetiminin yaptığı son toplantının ardından Quaresma ve Larin'in kampa götürülmesine karar verildi.


Beşiktaş'ta kadro dışı kalan futbolcular 


Beşiktaş sezonun ikinci yarısı için top başı yapacak. Teknik Direktör Şenol Güneş'in önderliğinde Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısının hazırlıklarını sürdürecek olan Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, Antalya kamp kadrosunu belirledi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş sezonun ikinci yarısı öncesinde yapılacak kampa Quaresma, Gökhan Töre, Tolgay Arslan, Cyle Larin ve Vagner Love'u kadroya almadığı ifade edilmişti. Yönetimin yaptığı son toplantının ardından bu isimler arasından Quaresma ile Larin'in çıkarıldığı ve kampa götürülecekleri öğrenildi. 
Buna göre Beşiktaş'ta Antalya kampında olmayacak isimler Tolgay Arslan, Tolga Zengin, Vagner Love ve Gökhan Töre olacak.

BEŞİKTAŞ KAMP KADROSUNU AÇIKLADI

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada Antalya kamp kadrosunda yer alan futbolcular resmen açıklandı. Siyah beyazlı takımın kadrosunda altyapıdan 13 oyuncunun olması dikkat çekti.

Alpay Çelebi
Ege Atlam
Erdem Seçgin
Erdoğan Kaya
Ersin Destanoğlu
Fatih Aksoy
Fatih Değirmenci
Hüseyin Seylığlı
Kartal Kayra Yılmaz
Marlon Bülent Üçüncü
Mertcan Açıkgöz
Oğuzhan Aydoğan
Rıdvan YılmazSiyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"