comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Kagawa'nın bonservisi için girişimler başladı

15 Mart 2019, Cuma 18:21
Beşiktaş'ta Kagawa'nın bonservisi için girişimler başladı

Japonya'da bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kagawa'nın bonservisini almak için girişimlerde bulunmaya başladı. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, tanıtım faaliyetleri, yaz kampı planlaması ve anlaşmalar için Japonya'da bulunurken bir yandan Kagawa'nın bonservisini almak için girişimler de başladı. Devre arasında kiralanan Japon yıldız sergilediği performans ve attığı gollerle kısa sürede taraftarların sevgilisi oldu. Peki Beşiktaş Kagawa'nın bonservisini alacak mı? Başkan Fikret Orman, Japonya'da yıldız futbolcunun bonservisini almak için girişimlere başladı. Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş Kagawa'nın bonservisini alacak mı?


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yaptığı görüşmelerde Kagawa'nın ve aynı zamanda Nagai Stadı'nın isim sponsorlarından olan Yanmar şirketi ile görüşüyor. Türkiye'de de birçok alanda yatırımları bulunan şirket yöneticileri ile yapılacak görüşmelerde Japon yıldızın bonservisinin alınması için girişimlerde bulunulacak. 
Öte yandan Mainichi grubunun Türkiye'de yatırımları olmaması nedeniyle bu transfer için sponsor olamayacağı ancak Siyah-beyazlı kulübe bu transferde sponsor olabilecek kurum ve kuruluşlarla irtibat sağlayacağı kaydedildi.


Kagawa'nın Beşiktaş performansı


Kagawa bu sezon Beşiktaş formasıyla ligde 5 maçta 161 dakika sahada kaldı ve 3 gol atarken, 1 asist yaptı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"