comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Josef de Souza ameliyat olacak! Tedavi süresi...

18 Temmuz 2022, Pazartesi 21:04
Beşiktaş'ta Josef de Souza ameliyat olacak! Tedavi süresi...

Beşiktaş, Josef de Souza'nın 20 Temmuz'da sakatlığı nedeniyle ameliyat olmasına karar verildiğini açıkladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Josef de Souza'nın sakatlığından kötü haber geldi. NTV Spor'un haberine göre Beşiktaş'ta Josef de Souza, sahalardan 2.5 ay uzak kalacak. Dizindeki sakatlık nedeniyle ameliyat olmasına karar verilen Brezilyalı oyuncunun tedavisi 2.5 ay sürecek.

BEŞİKTAŞ'IN AÇIKLAMASI
"Futbol A Takımımızın Avusturya kampında oyuncumuz Josef de Souza'nın, sağ dizinde ağrı hissetmesi üzerine yapılan MR görüntülemesinde sağ diz lateral menisküs yırtığı saptanmış ve konservatif tedaviye başlanmıştır.

Ancak oyuncumuzun dizindeki reaksiyonun konservatif tedaviye yanıt vermediği değerlendirilmiş olup 20.07.2022 tarihinde artroskopik menisküs cerrahisi işlemi yapılmasına karar verilmiştir."

JOSEF DE SOUZA'NIN AÇIKLAMASI

"Her savaşı kazanamayız ama kazanamamamız kaybettiğimiz anlamına da gelmez. Bu ameliyatı olmak zorunda kalmamak için çok savaştım ama maalesef bazen işler bizim kontrolümüzde olmuyor. Ancak her zaman başlangıçlar değil; sonlar önemlidir. Eminim ki bu sezonu her zaman olduğu gibi güçlü ve sağlam bir şekilde bitireceğim. Tekrar güçlü olmanın verdiği onurla yapmayı en çok sevdiğim şey olan futbol oynamaya devam edeceğim. Doktorlarımıza ve sağlık ekibimize ameliyat olmadan iyileşmem için gösterdikleri çaba için teşekkür ediyorum ama maalesef ameliyat olmak zorundayım. Artık önümüze bakma zamanı. Çok kısa süre içinde daha güçlü döneceğim."

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!