comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Jeremain Lens: ''Tek teklifi Beşiktaş'tan aldım''

06 Ağustos 2017, Pazar 13:26
Beşiktaş'ta Jeremain Lens: ''Tek teklifi Beşiktaş'tan aldım''

Beşiktaş'ın yeni transferi Hollandalı Jeremain Lens, Sunderland taraftarlarına veda mesajı düzenlerken bir tek Beşiktaş'tan teklif aldığını ifade etti.

FutbolArena - Beşiktaş'ın her konuda anlaşma sağladığı Hollandalı futbolcu Jeremain Lens, Sunderland taraftarına teşekkü mesajı yayınladı. Hollandalı futbolcu Jeremain Lens, yayınladığı mesajda 'sadece Beşiktaş'tan' teklif aldım dedi.


Jeremain Lens'ten transfer açıklaması? 


Beşiktaş yönetimi Hollandalı futbolcu Jeremain Lens ile her konuda anlaşma sağladı. Hollandalı futbolcu sosyal medya hesabı twitter'da Sunderland cephesine bir veda mesajı yayınladı. Geçtiğimiz gün Aziz Yıldırım'ın 'Jeremain Lens bizden 4.2 milyon euro istedi' sözleri üzerine Hollandalı yıldız yayınladığı mesajda sadece Beşiktaş'tan teklif aldım demesi kafaları karıştırdı.

''TEK TEKLİF BEŞİKTAŞ'TAN GELDİ''
"Türkiye'ye geri döndüğüm için çok heyecanlıyım. İstanbul'u seviyorum. Bana herşeyi verdiniz. Bunu gerçekten bana hissettirdiniz. Fenerbahçe ve Sunderland taraftarlarına teşekkür ederim. Hedefim en üst seviyede oynamak. Transfer zamanı geldi. Bana tek teklifi yapan onlardı, bu yüzden bazen gerçek acıtır. "

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)