comScore
1 / 8

Beşiktaş'ta İspanya sürprizi! Opsiyonlu kiralık geliyor

FutbolArena - Fulham’a giden Ryan Babel’in boşluğunu doldurmak için sol kanat oyuncusu arayışlarına başlayan Beşiktaş Yönetimi, rotasını sürpriz biçimde İspanya’ya çevirdi.

 

2 / 8
Konoplyanka ve Pjaca isimleriyle bir süredir ilgilenen siyah-beyazlı yönetim bu kez Real Betis’in kanat oyuncularını gündemine aldı.

3 / 8
Real Betis geçtiğimiz günlerde 18 yaşındaki Meksikalı yıldız kanat oyuncusu Diego Lainez’i 14 milyon euroya renklerine bağlarken kadrosundaki iki sol kanattan birini elden çıkarmak için harekete geçti.

4 / 8
Bu durumu fırsata çevirmek isteyen Beşiktaş vakit kaybetmeden İspanyol ekibinin kapısını çaldı.

5 / 8

Satın alma opsiyonuyla kiralık

<h2>Satın alma opsiyonuyla kiralık</h2>
İspanyol Cristian Tello ve Japon Takashi Inui’yi kadrosunda tutan Real Betis ile temasa geçen siyah-beyazlıların bu oyunculardan birini satın alma opsiyonuyla birlikte kiralamak istediği aktarıldı.

6 / 8
Barcelona geçmişi bulunan Tello’nun bu sezon düzenli oynaması nedeniyle transferde zorluk yaşaması muhtemel olan Beşiktaş Yönetimi bu nedenle Takashi Inui için de görüşmelerini sürdürmeye devam ediyor.

7 / 8
Tello’nun gelmesi halinde Babel’in boşluğunun rahatlıkla dolacağını düşünen siyah-beyazlı yönetim, Japon Inui’nin transfer edilmesi durumunda ise bazı Japon firmalarıyla da sponsorluk anlaşmaları için görüşmeler yapacak.

8 / 8
Kanat transferi için Lens, Güven ve Quaresma’nın Akhisar maçındaki performansına bakacak olan siyah-beyazlı yönetim, Konoplyanka ve Pjaca isimlerini de listede tutmaya devam ediyor. (Milliyet)