comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta İsmail Ünal adaylıktan çekildi

17 Ekim 2019, Perşembe 13:21
Beşiktaş'ta İsmail Ünal adaylıktan çekildi

Beşiktaş'ta başkan adaylarından İsmail Ünal'ın adaylıktan Serdal Adalı lehine çekildiği ifade edildi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta hafta sonunda yapılacak genel kurulda başkan adayı olan İsmail Ünal'dan sürpriz bir karar geldi. Bu sabah Serdal Adalı ile görüşme gerçekleştiren İsmail Ünal adaylığını geri çekti. 
 

Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş'ta seçimler ne zaman?


Beşiktaş'ın 20 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek seçimlerinde aday olan İsmail Ünal, bir diğer aday Serdal Adalı ile görüşme gerçekleştirdi. İkilinin toplantısı sonrası İsmail Ünal'ın adaylıktan çekilme kararı aldığı ve Serdal Adalı'yı destekleyeceği ifade edildi.

Beşiktaş'ta başkan adaylarının bugün 17:00'ye kadar yönetim kurulu listelerini divan başkanlığına teslim etmesi gerekiyor. Öte yandan seçimlerdeki oy pusulalarının rengi de bugün belirlenecek.
İSMAİL ÜNAL'IN AÇIKLAMASI

"Beşiktaş'ın gerçek sahibi milyonlarca taraftara ve onların genel kuruldaki temsilcileri olan kongre üyelerine sesleniyorum. Birlik ve beraberliği talep edin. Güçlerimizi birleştirelim v eiçinde bulunduğumuz krizi fırsata çevirelim."


 

İsmail Ünal kimdir?


Antalya doğumlu olan İsmail Ünal, 1997 yılında Güzel Sanatlar Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. 1980 yılında serbest miarlığa başlayan İsmail Ünal, birçoğu Beşiktaş ilçe sınırları içerisinde olmak üzere konut, sanayi sitesi ve fabrika projelerini geliştirdi. 1992-94 yılları arasında Beşiktaş yönetim kurulu üyeliği, 2002-04 arasında Beşiktaş Genel Sekreterliği görevlerini üstlendi. İsmail Ünal, 2 kez Beşiktaş Belediye Başkanı olarak da görev yaptı. 25 yıldır Beşiktaş'ta yaşayan İsmail Ünal, evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)