comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Ismael'in Vida kararı! Kalacak mı?

11 Nisan 2022, Pazartesi 13:38
Beşiktaş'ta Ismael'in Vida kararı! Kalacak mı?

Beşiktaş'ta gelecek sezonun transfer çalışmaları devam ederken iç transferde de gelişmeler yaşanıyor.

FutbolArena - Beşiktaş'ta gelecek seoznun transfer çalışmaları başladı. Siyah beyazlılarda teknik direktör Valerien Ismael ile Sportif Direktör Ceyhun Kazancı arasında yapılan görüşmelerde iç transferle ilgili konular da ele alındı. Bu doğrultuda sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Domagoj Vida konusunda ortak bir karar alındı.

ISMAEL, VIDA'NIN KALMASINI İSTİYOR
Beşiktaş'ta teknik direktör Valerien Ismael, Domagoj Vida'nın takımda kalmasını istedi. Vida'nın hava toplarındaki etkinliği ve tecrübesi nedeniyle kadroda tutulmasını isteyen Fransız teknik adam, alternatif yerli stoper konusunda da şartların oluşması halinde takviye istedi. Bu konuda Beşiktaş yönetiminin düşündüğü isimlerin başında da Abdülkerim Bardakçı geliyor. Konyaspor ile başarılı bir performans sergileyen futbolcu için şartlar zorlanacak.

VIDA VE EŞİ İSTANBUL'DA KALMAK İSTİYOR

Beşiktaş'ın kadroda görmek istediği deneyimli futbolcu Vida da takımda kalmaya sıcak bakıyor. Ailesiyle birlikte İstanbul'da ev alan Vida'nın, düzenini bozmak istemediği ve kulüple ortak bir noktada buluşarak yeni sözleşme imzalamaya hazır olduğu öğrenildi.

Haber: Ali Aydın

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!