comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Gökhan Töre gelişmesi

28 Kasım 2017, Salı 10:15
Beşiktaş'ta Gökhan Töre gelişmesi

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in elini güçlendiecek hamle geldi. Gökhan Töre'nin Beşiktaş takımı ile çalışmalara başlayacağı belirtildi.

FutbolArena - Beşiktaş teknik direktör Şenol Güneş önderliğinde Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi'nde yoluna devam ederken uzun zamandır sakatlığı nedeni ile takımdan uzak kalan Gökhan Töre'den sevindirici haber geldi.


Beşiktaş'ta Gökhan Töre sahalara ne zaman dönecek?


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'e Gökhan Töre müjdesi. Siyah beyazlı takım ile uzun zamandır çalışmalarını ayrı sürdüren Gökhan Töre'nin ikinci yarıdan itibaren takımda yer alacağı belirtildi. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Beşiktaş'ta Gökhan Töre'nin sakatlığından eser kalmadığı öğrenildi. Yıldız oyuncunun 2. yarının başlamasıyla oynayabilecek düzeye geleceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.


Gökhan Töre'nin Beşiktaş performansı


Geçtiğimiz yıl Beşikaş'tan West Ham United takımına kiralanan yıldız oyuncu sakatlığı nedeni ile İngiliz ekibinde fazla forma şansı bulamadı ve siyah beyazlı kulübe geri döndü. Gökhan Töre, Beşiktaş takımı ile çıktığı 111 karşlaşmada 19 gol, 28 asistlik performans sergiledi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)