comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül'ün sakatlığında son durum

03 Ağustos 2017, Perşembe 00:31
Beşiktaş'ta Gökhan Gönül'ün sakatlığında son durum

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül sakatlık şoku. Gökhan Gönül'ün kaval kemiğinde stres kırığı tespit edildi. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Gökhan Gönül şoku. Beşiktaş yeni sezon çalışmalarını sürdürürken, Gökhan Gönül şoku ile sarsıldı. Yıldız futbolcudan gelen kötü haber siyah beyazlı takımda can sıktı. Gökhan Gönül kaç ay sahalardan uzak kalacak? 


Beşiktaş'ta Gökhan Gönül kaç ay sahalardan uzak kalacak?Beşiktaş milli futbolcunun sakatlığına ilişkin bir açıklamada bulundu. Resmi siteden yapılan açıklamada, "Başarılı oyuncumuz Gökhan Gönül'ün sağ bacağında oluşan ağrı şikayeti nedeniyle yapılan tetkikler sonucu; sağ tibia (kaval) kemiğinde stres reaksiyonu ve kemik zarı (periost) ödemi tespit edilmiştir. Bu sorunun ileride stres kırığına dönüşmesini engellemek ve iyileşme sürecini hızlandırmak amacıyla bugün Acıbadem Fulya Hastanesi'nde, Sağlık Kurulu Başkanımız Dr.Sarper Çetinkaya tarafından oyuncumuz ameliyat edilmiştir. Operasyonu başarılı geçen oyuncumuzun 6 hafta sonra takım ile çalışmalara başlaması planlanmıştır" denildi.


Gökhan Gönül'ün Beşiktaş performansı


Geçtiğimiz sezon bonservis bedeli karşılığı olmadan transfer edilen yıldız futbolcu, siyah beyazlı takım ile şampiyonluk yaşarken bu süreçte takımı adına 38 karşılaşmada süre alırken, 1 gol 2 asistlik performans üretti.
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)