comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül'den kötü haber

29 Ağustos 2017, Salı 10:40
Beşiktaş'ta Gökhan Gönül'den kötü haber

Beşiktaş'ın milli futbolcusu Gökhan Gönül gerçirdiği sakatlıkla ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Gökhan Gönül sahalara ne zaman dönecek?

FutbolArena - Beşiktaş'ta milli aranın başlamasının ardından transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Gökhan Gönül'den üzücü haber geldi. Beşiktaş Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!

Beşiktaş'ın başarılı sağ beki Gökhan Gönül kaval kemiğinden ameliyat olmuş ve eylül ayında sahalara döneceği ifade edilmişti.
Sabah'ta yer alan habere göre, haberine göre, ancak dün yapılan kontroller sonucu yıldız futbolcunun tam hazır olması ve sıkıntı yaşamaması için dönüş tarihi Ekim'e ertelendi. 
 

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül kaç ay sahalardan uzak kalacak?Beşiktaş milli futbolcunun sakatlığına ilişkin bir açıklamada bulundu. Resmi siteden yapılan açıklamada, "Başarılı oyuncumuz Gökhan Gönül'ün sağ bacağında oluşan ağrı şikayeti nedeniyle yapılan tetkikler sonucu; sağ tibia (kaval) kemiğinde stres reaksiyonu ve kemik zarı (periost) ödemi tespit edilmiştir. Bu sorunun ileride stres kırığına dönüşmesini engellemek ve iyileşme sürecini hızlandırmak amacıyla bugün Acıbadem Fulya Hastanesi'nde, Sağlık Kurulu Başkanımız Dr.Sarper Çetinkaya tarafından oyuncumuz ameliyat edilmiştir. Operasyonu başarılı geçen oyuncumuzun 6 hafta sonra takım ile çalışmalara başlaması planlanmıştır" denildi.

Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.