comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül'den flaş Galatasaray iddiası

09 Kasım 2017, Perşembe 20:49
Beşiktaş'ta Gökhan Gönül'den flaş Galatasaray iddiası

Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Gönül milli maçlar nedeniyle lige verilen arada takımın durumu ve şampiyonluk yarışı hakkında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın tecrübel futbolcusu Gökhan Gönül, siyah beyazlı takımın lig ve Şampiyonlar Ligi'ndeki performansının yanı sıra merak edilen birçok konuyla ilgili Tivibuspor'a önemli açıklamalarda bulundu. 

"2 HAFTA SONRA LİDER OLABİLİRİZ"
Fenerbahçe son 2 maçta, son dakika yediği gollerle puan kaybetti. Galatasaray lige çok hızlı başladı, hepsi şampiyonluğu istiyor çok belli. Anlarsınız. takımı sahaya çıktığında 'bizim takımımız kazanır' diyorsunuz. Galatasaray takımı da böyle başladı bu sezona. Bizim için, içerideki maçlarda %80 eminim kazanacağımızdan, taraftarlarımız çok iyi. Enerjimizin bittiğini hissettiğimiz an, taraftar bizi yukarı itiyor. Galatasaray şu an lider durumda ama 2 hafta sonra biz lider olabiliriz. 3 puanlık sistemde herkes yarışın içerisindedir"
 

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül'ün sakatlık haberleri


Gökhan Gönül sakatlığıyla ilgili durumu da anlatırken, ""Sadece bir sakatlığım vardı başka sakatlıklarım yok, dinlenerek geçebileceğini düşündük ama olmadı biz de ameliyat kararı aldık. Beklenenden daha kısa sürede döndüm, hala tam hazır değilim ama daha da iyi olacağını düşünüyorum. Ben biraz ağrılarımı tölare edebiliyorum. İğne olup oynarım ama oynarım. İnsanlar biraz fazla sakatlandığımı düşünüyor ama öyle değil." ifadelerini kullandı. 

"MEDEL YEDEK OYUNCU OLARAK GELMEDİ"

"Medel buraya yedek oyuncu olarak gelmedi. Geldiği takımda önündeki oyuncular çok iyi. Oynayabilmesi için onların üzerine çıkması gerekiyor. Tabi yabancı oyuncuların uyum süreci de var. Türkiye Ligi sanıldığı kadar kolay bir lig de değil. Necip de "Bir an önce gel" diyordu. Orada oynamak istemiyor. Bana "Abi ileriye çıkıyorum neden geride durmuyorsun? diyorlar. Bekliyorum, neden ileriye çıkmıyorsun diyorlar" diyor. Bek oynamak çok zor, göründüğü gibi değil"

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE FİNAL NEDEN OLMASIN?"

"Taraftarlarımız bize istediğimizi veriyor. Biz de taraftarlarımıza ligte şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi'nde iyi bir seviye vereceğiz. Neden final olmasın?"

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)