comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta futbolculara tepki! 'Gönderin gitsin'

26 Nisan 2022, Salı 11:54
Beşiktaş'ta futbolculara tepki! 'Gönderin gitsin'

Beşiktaş'ın Kasımpaşa karşısında aldığı mağlubiyet sonrası dikkat çeken bir yorum geldi.

FutbolArena - Süper Lig'in 34. haftasında Beşiktaş sahasında Kasımpaşa karşısında 3-0 mağlup oldu. Siyah beyazlı kulüpte bir dönem yöneticilik de yapmış isimlerden biri olan yorumcu Sinan Vardar, Fotomaç Gazetesi'nde değerlendirmelerde bulundu.

"PJANİC'İN İLK 11'DE İŞİ NE?"
"Kasımpaşa sahada ne istediğini bilerek mücadele ederken Beşiktaş için ciddi bir revizyona ihtiyaç olduğu apaçık ortaya çıktı. Zor dostum zor! Teknik direktör Valerien Ismael göreve gelir gelmez heyecan getirdi. Yeni sistemi de çok benimsedik, hocamıız çok sevdik ama 1 ay sonra Beşiktaş'a veda edecek Pjanic'in ilk 11'de işin ne? Nerede bu gençler? Serdar Saatçı neden oynamıyor? Bu takımın savunmaya mutlak transfere ihtiyacı varken Serdar'a neden ceza kesiliyor?"

"FUTBOL YETKİLİMİZ UYUYOR MU?"

"Hopalla anlaşmadan gideceği belli olan Larin. Adam imza atmıyor gideceği besbelli işte ama Kasımpaşa'nın üçüncü golünden sonra son 7 dakika kala oyuna giriyor. Biri sayın hocamıza bu detayları söylemiyor mu? Sayın futbol yetkilimiz uyuyor mu?"

"GÖNDERİN GİTSİN"

"Dün sahada ilk 11'e çıkan Vida tel tel dökülürken Güven Yalçın, Kenan Karaman gibi Beşiktaş'ın oyuncusu olmaya çok uzak oyuncuları izlemeye mecbur muyuz? Böylesine kalitesiz oyuncuları izlemek Beşiktaşlılar için bir dünya sınavı mı? Vida ilk iki golde hatalı... Güven bırakın gol atmayı pas vermeyi beceremezken bu iki futbolcuyla transfer pazarlığı yapılması akıl alacak gibi değil. Gönderin gitsin!"

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!