comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta flaş Denys Boyko gelişmesi! Geri döndü...

17 Ocak 2018, Çarşamba 17:02
Beşiktaş'ta flaş Denys Boyko gelişmesi! Geri döndü...

Beşiktaş'ın yedek kalecilerinden olan Denys Boyko transfer görüşmesi için Belçika ekiplerinden Club Brugge'ün yolunu tutmuştu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın yedek kalecilerinden olan Denys Boyko transfer görüşmesi için Belçika ekiplerinden Club Brugge'ün yolunu tutmuştu. Ancak Denys Boyko'nın transferinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da.


Beşiktaş kiraladığı Denys Boyko'da pürüz


Beşiktaş Kulübü geçtiğimiz günlerde yedek kaleci Denys Boyko'nun Club Brugge takımına transferi için görüşmelere başlandığı bildigi KAP'a gönderilen yazıda bildirilmişti. Dış basında yer alan habere göre, Denys Boyko'nun Club Brugge'e transferinde pürüz çıktı.

Beşiktaş'ın Club Brugge'e kiralamak için görüşmelere başlandığını açıkladığı Denys Boyko, kulüplerin anlaşmaması sonucu geri döndü.


Beşiktaş'ın Denys Boyko KAP açıklaması


Beşiktaş Kulübü KAP'a bildirdiği yazıda Denys Boyko'nın transferi için Club Brugge takımı ile görüşmelere başlandığını açıkladı. İşte o açıklama;
'Profesyonel futbolcumuz  Denys Boiko'nun geçici transferi konusunda Club Brugge kulübü ile görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.''

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)