comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta flaş Atiba gelişmesi! İmzalıyor..

28 Kasım 2017, Salı 09:02
Beşiktaş'ta flaş Atiba gelişmesi! İmzalıyor..

Beşiktaş yönetimi sözleşmesi sona erecek olan Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba ile sözleşme uzatma kararı aldı.

FutbolArena - Beşiktaş ile Kanadalı orta saha Atiba nikah tazeliyor. Beşiktaş yönetimi ilerleyen yaşına rağmen takımın en önemli oyuncularından birisi olan Atiba ile 1 yıl daha sözleşme uzatmak için kolları sıvamış durumda. 


Beşiktaş yönetimi Atiba ile sözleşme uzatıyor


Beşiktaş yönetimi Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba ile sözleşme uzatma kararı aldı. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, bir yandan Avrupa'da bir yandan ligde yarışa devam eden Beşiktaş, diğer yandan sözleşmesi biten futbolcular ile yeniden masaya oturmaya hazırlanıyor. 

MENAJERİ İLE TEMASA GEÇİLDİ
Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan 34 yaşındaki tecrübeli orta saha için yönetim, menajeri ile iletişime geçti. Kanadalı yıldızın performansından memnun olan Şenol Güneş de Atiba'nın kontratının uzatılmasını istedi. Bu gelişme üzerine yönetim Atiba'nın menajeri ile şartları incelemeye başladı. 

İMZA DEVRE ARASINDA

Yönetim, aynı şartlarda Atiba'nın yola devam etmesi konusunda ısrarcı. Hatta belli bir maç sayısına ulaşması halinde bir yıl daha kontratının uzatılmasına sıcak bakıyor. Kanadalı yıldızın bu konuda sorun çıkarmayacağı düşünülüyor. Hatta tecrübeli ismin sözleşmesinin bitmesinin ardından kulüpte yeni görevler alması bekleniyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)