comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın Şampiyonlar Ligi kura sonrası ilk sözler

24 Ağustos 2017, Perşembe 20:21
Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın Şampiyonlar Ligi kura sonrası ilk sözler

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi kurasını değerlerndirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri belli oldu. Siyah beyazlılar G Grubu'nda Monaco, Porto ve Leipzig ile eşleşti. Monaco'da gerçekleşen kura çekiminin Beşiktaş Başkanı Fikret Orman açıklamalarda bulundu. 

"GEÇEN SENE DE BENFİCA ÇIKMIŞTI"
"Geçen sene de Benfica çıkmıştı. Bu kez Porto ve bir Fransız! Leipzig de güçlü bir takım. Beni burada daha ziyade Beşiktaş'ın marka değerinin artması ilgilendiriyor. Bu yolda da ilerliyoruz. Biz de güçlü takımız. Geçen seneden daha güçlü ve tecrübeliyiz. Pepe, Medel ve Negredo gibi yıldız, tecrübeli oyuncularla güçlendik."

"BEŞİKTAŞ ÇANTADA KEKLİK DEĞİL"

Fikret Orman son olarak kura çekiminin ardından Beşiktaş'ın çantada keklik olmadığını söylerken, "Burada bizi Beşiktaş'ın marka değerinin artmış olması mutlu ediyor. Artık Beşiktaş çantada keklik bir takım değil. Burada kura sonrası rakiplerimizle de konuştum. Hepsi Beşiktaş'a saygı duyuyor. Bu da bizi çok mutlu ediyor." ifadelerini kullandı. 


Beşiktaş'ta Şampiyonlar Ligi maçlarına deplasmana taraftar götürülecek mi?


Başkan Fikret Orman, kura çekiminin ardından A Spor'a bağlanarak açıklamalarda bulundu. Orman, "UEFA tarafından gözetim altındayız. Lyon maçından sonra gelen ceza nedeniyle men tehlikemiz var. Bu sebeple Leipzig maçı büyük önem arz ediyor. Almanya'daki maça taraftara götürmeyeceğiz." 


Beşiktaş Vida'yı transfer edecek mi?


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman transfer çalışmaları hakkında ise yaptığı açıklamada, "Transferde alma ve satma yönünde çalışmalarımız var. Elimizden geleni yapacağız. Transfer dönemi hala bitmedi. Bakacağız. 15 gün var önümüzde. Biz elimizden geleni yapacağız." ifadelerini kullandı. 

KALECİ TRANSFERİ AÇIKLAMASI

Fikret Orman kaleci transferi iddialarına cevap verirken, "2 başarılı kalecimiz var. Gündemimizde kaleci transferi bulunmuyor" diye konuştu.
 


Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde hangi takımlarla eşleşti?


G GRUBU:

Monaco (Fransa)
Porto (Portekiz)
Beşiktaş (Türkiye)
Leipzig (Almanya)
 
Beşiktaş geçen yılın ardından bu sene de Avrupa macerasına Eylül ayında gruplardan başlayacak. Geçen yılın aksine ise temsilcimiz bu sezon 3. torbadan kura çekimine katıldı.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.