comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın Fenerbahçe derbisi haftasında yurt dışı planı! 'Futbolcu...'

23 Eylül 2017, Cumartesi 01:35
Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın Fenerbahçe derbisi haftasında yurt dışı planı! 'Futbolcu...'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, daha önceden planlanan yurt dışı seyahati nedeniyle Fenerbahçe derbisini izlemeye Kadıköy'e gitmeyecek. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 6. haftasında Ülker Stadı'nda Fenerbahçe ile zorlu derbi maçında karşı karşıya gelecek. Siyah beyazlılarda başkan Fikret Orman, Fenerbahçe derbisi için daha önceden planlanan yurt dışı seyahati nedeniyle Kadıköy'e gitmeyeceğini açıkladı. Siyah beyazlılar adına yönetici olarak Kadıköy'e, Ülker Stadı'na Ahmet Nur Çebi gidecek. 
 

Beşiktaş'ta Fikret Orman Fenerbahçe derbisine neden gitmiyor?


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, hafta arası TRT Spor'a konuk oldu ve Fenerbahçe derbisi için Kadıköy'e gidemeyeceğini açıkladı. Başkan Orman, "Daha önceden planlanan bir yurt dışı seyahatim var. Oyuncu izlemek için. Bu sebeple Fenerbahçe derbisine gitmeyeceğim." ifadelerini kullanmıştı. FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre; Fikret Orman, Fenerbahçe derbisinin oynanacağı haftada Brezilya'ya giderek burada oyuncu takibi yapacak. 

KADIKÖY'E AHMET NUR ÇEBİ GİDECEK
Beşiktaş'ta, Fenerbahçe ile oynanacak zorlu derbi müsabakasında Kadıköy'e yönetici olarak İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi gidecek. 


 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım sözleri


TRT Spor'da yaptığı açıklamada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile 2-3 senedir görüşmediğini söyleyen Fikret Orman, ""Aziz Yıldırım bel altı konuştuktan onunla ilişkim bitmiştir. 2-3 senedir kendisiyle görüşmüyorum. İşte en son belimin altına inen açıklamayı yaptıktan sonra benim onunla ilişkim bitmiştir. Seviye bozulunca işim biter benim. Benim Fenerbahçe kulübüyle ilgili sıkıntım yok bu arada. Hatta Aziz Yıldırım'ın yaptığı bazı şeyleri doğru buluyorum ama bel altı açıklamasından sonra hiç görüşmedim." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.