comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan transfer itirafı: "Ne oyuncuları ne fiyatlara alırım ama..."

22 Eylül 2017, Cuma 00:15
Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan transfer itirafı:

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman transfer politikası ve takımın kadrosuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 2019 Süper Kupa finalinin Vodafone Park'ta oynanmasıyla alakalı olarak esprili bir şekilde konuşurken, transfer politikasıyla ilgili de çarpıcı bir iddiada bulundu. beIN Sports'un konuğu olan Fikret Orman'ın açıklamalarından önemli kesitler:
 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın transferleri


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman transfer politikasıyla ilgili olarak samimi bir itirafta bulundu. Orman, ""Bazı zaman transferle alakalı beklemek gerekiyor. Biz bekleyemiyoruz, lig başlıyor. Lig başlayınca kamp programında hoca oyuncularla beraber kamp yapmak istiyor. Oyuncular geç geldiğinde takım bütünlüğü sağlanamıyor. Son günleri beklesek ben ne transferleri ne fiyatlara yaparım, Allah biliyor ama işte." ifadelerini kullandı. 

Güçlü bir kadro kurduklarını belirten Fikret Orman, "Bu doğrultuda yoğun fikstürü hesaba katarak geniş bir kadro kurduk. Ben Beşiktaş'ın kadrosundan 2 adet birinciliğe oynayan takımın çıkacağını düşünüyorum." dedi. 
"2019 SÜPER KUPA'DA BEŞİKTAŞ OLACAK AMA RAKİBİ BİLEMİYORUM"

2019 Süper Kupa finalinin Vodafone Park'a verilmesiyle ilgili konuşan Fikret Orman, "Napoli maçında UEFA yetkilileri gelmişti ve stadı çok beğendiler. Burada bir final yapma isteklerinin olduklarını söylediler. Ben de espriyle yanıt verdim hatta, kaç para vereceksiniz diye. 2019 Süper Kupa finalinde Beşiktaş olacak rakibi bilemiyorum tabi." ifadelerini kullandı. 

"SÜLEYMAN SEBA GİBİ OLMAK HADDİM DEĞİL"

Fikret Orman, Süleyman Seba ile karşılaştırılması üzerine, "Süleyman Seba ile ortak yönlerimiz var ama Süleyman ağabeye benzemeyen çok da huyum vardır. Herkes farklı. Ben zaten Süleyman Seba olma savaşı içerisinde değilim. İşimi iyi yapma olarak uğraşıyorum. Süleyman abinin yanına gelmek benim haddime değil. diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!