comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan TFF'ye sert gönderme

07 Ağustos 2017, Pazartesi 15:59
Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan TFF'ye sert gönderme

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Jeremain Lens'in imza töreni sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Fikret Orman, Beşiktaş'ın gündemine ilişkin neler dedi?

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları devam ederken Jeremain Lens için düzenlenen basın toplantısının ardından Fikret Orman çarpıcı açıklamalarda bulundu. Beşiktaş Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!

Fikret Orman, Jeremain Lens ile ilgili olarak "Lens'i Dinamo Kiev'e gitmeden önce takip ediyorduk. Beşiktaş için de onun için de hayırlı olur inşallah. Biz oyuncu transfer ederken geçmişine bakmayız. Lens de bizi çok sitedi. Hayırlı olur inşallah. Lens'in bize katkı vereceğine inanıyoruz. Biz futbolcunun Beşiktaş'a vereceği katkıyı satın alırız. Allah utandırmasın" diye konuştu.
 

Fikret Orman'ın Beşiktaş'ın gündemine ilişkin açıklamaları


Takımımız yoğun bir kamp döneminden çıktı. Biraz da yorgundu. Konya maçında eksiklerimizi gördük. Konya bizim dostumuz. Kupayı almaları da onlara yakıştı. Fakat taraftarların yaptıkları utanç vericiydi.
"DÜNYAYI AYAĞA KALDIRIRIM"

Kendi taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Hiç taşkınlık yapılmadı. Karşılıklı küfürleşmeler olur. Taraftarımız çok olgundu. Ceza verileceğini duyuyorum. Keşke daha önceki maçlarda verselerdi bugünlere gelmeseydik.

"TFF KENDİNİ SORGULAMALI"

Bu olaylardan dolayı TFF bize ceza verirse dünyayı ayağa kaldırırım. Bu bir tehdit değil. UEFA'nın bize yaptığı haksızlığı TFF'de yapmaya kalkarsa büyük olay çıkar. Hala sinirim geçmedi UEFA olayına çünkü. Bıçaklar, meşaleler atılıyor. Oyuncularıma saldırıyorlar. Oranın güvenliği TFF'nin sorumluluğunda. TFF kendini sorgulamalı.  El kol hareketleri çekip 'gelin gelin' yapıyorlar. Bunlarla ilgili suç duyurusunda bulunduk.
 

Fikret Orman, Kulüpler Birliği Başkanı olacak mı?


Kulüpler Birliği'nden başkanlık için istek gelirse değerlendiririm. Yoksa çok da arzulu değilim.

"TALİSCA'NIN BONSERVİSİNİ ALMA NİYETİMİZ VAR"

Talisca'yı 2 yıllık kiralamıştık. Oyuncu şu an bizimle. Benfica'dan evrak bekliyoruz. FIFA'ya başvurduk. Lisansını alırız. Talisca bizimle olmaktan dolayı mutlu. Gelecek sene bonservisini alma niyetimiz var.
 

Fikret Orman'dan transfer açıklaması


"SOSA'YA ZAMAN İÇİNDE BAKACAĞIZ"

Transferde aceleci değiliz. 1 hamle daha yapmayı planlıyoruz. FFP nedeniyle Lens'i bu sene kiraladık. Seneye UEFA ile anlaşmamız bitiyor. Bonservisini alacağız yani. Sosa gittiği yerde mutlu olamadı. Biz göndermek istememiştik. Geri dönmek istiyor mu bilmiyorum. Zaman içerisinde bakacağız. Taraftarlarımız transfere doymuyor. 'Onu alalım, şunu alalım' diyorlar. Biz bütçemize bakmak zorundayız

Gökhan Töre sakatlanmasaydı Lens'i almayacaktık.

Beşiktaş ile ilgili son dakika haberlerini Beşiktaş Haberleri sayfamıa tıklayarak ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)