comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan Lens, Negredo ve stoper transferi açıklaması

25 Temmuz 2017, Salı 20:47
Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan Lens, Negredo ve stoper transferi açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman transfer politikası hakkında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer gündemini başkan Fikret Orman, Valladolid ile oynanacak hazırlık maçı öncesinde NTV Spor'a değerlendirdi. Beşiktaş'ta Negredo, Aboubakar ve Lens transferleriyle ilgili konuşan Orman, stoper konusunda da çalışmaların sürdürdüğünü ifade etti. İşte Fikret Orman'ın transfer dönemiyle alakalı yaptığı açıklamalar. 


Beşiktaş son dakika transfer haberleri (Lens, Aboubakar, Negredo)


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, İspanya'daki kampta Valladolid ile oynanacak hazırlık maçı öncesinde NTV Spor'da transfer gündemini değerlendirdi. 

"YENİ SEZON FORMALARINI ÇOK BEĞENİYORUM"
"Yeni sezon formalarını çok beğeniyorum. Grisini özellikle. Hazırlık maçı olduğu için giymek istedim. Arkadaşlarla birlikte giyip, geldik."

"KAMP İYİ GEÇİYOR"

"Kamp iyi geçiyor. Bütün eksik oyuncular katıldı. Geri kalan eksikleri toparlamaya çalışıyoruz."

"NEGREDO BİZİM İÇİN ALTERNATİF"

"Negredo bizim için alternatif ama bakacağız. İlgilendiğimiz başka oyuncular var. Bizim açımızdan tranasferi yapmak değil, doğru transferi yapmak önemli. Ligin başlamasına epey bir süre var ve önümüzde bir süreç var. Taraftar haklı olarak baskı yapıyor ama bundan dolayı fazla para veremem." 

"STOPER BAKACAĞIZ"

"Marcelo'nun Allah yolunu açık etsin. Stoper düşünüyoruz. Bakacağız. Şartlar uygun olunca bakacağız."

"LENS ÖNCELİĞİMİZ DEĞİL"

"Lens iyi bir oyuncu. Fena bir oyuncu değil ama önceliğimiz değil."

"ABOUBAKAR TRANSFERİ..."

"Aboubakar'ın hakkının büyük bir kısmı Lorient'te. Porto ile Lorient arasında problem var. Ben de buna dahil olmak istemiyorum."


Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan Burak Yılmaz transfer açıklaması


Fikret Orman Valladolid maçının devre arasında ise açıklamalarını yineledi. Orman, Burak Yılmaz sorusuna ise gündem yaratacak bir cevap verdi. 

"Burak Yılmaz sevdiğimiz bir kardeşimiz. Beşiktaş'a terbiyesizlik yaparak gitmedi. Beşiktaş'ta oynadı, süre alamadıktan sonra gitti. Taraftarlar öyle, böyle diyor ama bu kulübü taraftar değil, bizler yönetiyoruz. Taraftarın fikri tabi ki önemli. Ancak karar önemli. Onun dışında bu süreçte bazı demeçler okuyorum, görüyorum falan. Herkes bir haddini bilsin, herkes kendine baksın." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!