comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan Konyaspor maçı iddiası

05 Ağustos 2017, Cumartesi 17:26
Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan Konyaspor maçı iddiası

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Samsun'da yaptığı açıklamada, "Beşiktaş uğurlu bir takımdır. Birçok stadı açtı ve uğur getirdi. Samsun'a da uğur getirmesini diliyorum" dedi.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Samsun'da Beşiktaş ile Konyaspor arasında oynanacak olan Süper Kupa Finali öncesinde Samsunlu taraftarlar ile buluştu. Kartal Yuvası'nı ziyaret eden Orman, kendisini karşılamaya gelen taraftar grubuyla hatıra fotoğrafı çektirdi ve forma imzaladı. Fikret Orman'ı görebilmek için saatler öncesinden mağaza önüne gelen vatandaşlar, adeta birbirleriyle yarıştı.
 

Beşiktaş - Konyaspor maçı öncesi Fikret Orman'dan açıklamalar


İmza ve fotoğraf çekiminin ardından basın mensuplarına açıklama yapan Fikret Orman, “Epey zamandır Samsun'a gelmemiştik. Birçok taraftarımız var burada. Bugün buraya Samsunspor'un yeni stadyumunda oynayacağımız Konya maçı için geldik. Beşiktaş mağazamızı ziyaret ederek vatandaşlarımızla birlikte fotoğraf çektirdik. Sağ olsunlar taraftarımız oldukça yoğun ilgi gösterdi. Samsunspor'un yeni stadyumu da çok güzel olmuş. Yapanların emeğine sağlık. Burada güzel bir maç oynayacağız. Beşiktaş uğurlu bir takımdır. Birçok stadı açtı ve uğur getirdi. Samsun'a da uğur getirmesini diliyorum” dedi.

BEŞİKTAŞ'A SAMSUN'DA BÜYÜK İLGİ
Süper Kupa Finali'nde Konyaspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, maçın oynanacağı Samsun'a ulaştı. 
Beşiktaş, Süper Kupa finalinde Atiker Konyaspor ile oynayacağı maç için Samsun'a gitti.

Siyah-beyazlı kafilede Başkan Fikret Orman'ın yanı sıra Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Berk Hacıgüzeller, İcra Kurulu Üyesi Hüseyin Mican ve Pazarlama ile Sponsorluklardan sorumlu Hakan Özköse yer aldı.
Beşiktaş'ı havalimanında siyah-beyazlı taraftarlar sevgi tezahüratları ve çiçeklerle karşıladı. Kafile, buradan karayoluyla konaklayacağı otele hareket etti.

Siyah-beyazlılar, son çalışmasını maçın oynanacağı statta saat 20.00'de yapacak. Antrenman öncesi maçın oynanacağı statta saat 19.15'de Şenol Güneş ve takım kaptanı Tolga Zengin basın toplantısı düzenleyecek.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)