comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan flaş Caner Erkin açıklaması! "Cezası..."

01 Kasım 2017, Çarşamba 18:14
Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan flaş Caner Erkin açıklaması!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Monaco maçı öncesi gündeme dair konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları Monaco maçı öncesinde beIN Sports'a önemli açıklamalarda bulundu. Kulübün vizyonu ve Monaco maçı hakkında konuşan Orman, Caner Erkin'in kadroya alınmaması konusuyla ilgili de açıklamalarda bulundu. 
 

Beşiktaş - Monaco maçı haberleri


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'nde Monaco ile oynayacakları karşılaşması öncesi şu sözleri söyledi:

"BU KADARINI BEKLEMİYORDUM"
Zor bir gruba düştük. Ben bu kadarını beklemiyordum gerçi. Porto maçında bir beklentim vardı. Hamdolsun buralara kadar geldik. Biletler çıkar çıkmaz bitti. Beni de bilet için çok arayan oldu. Demek ki iyi bir taraftar desteği arkamızda olacak.

"BEŞİKTAŞ BİR DÜNYA MARKASI OLMAK İÇİN ÇALIŞIYOR"

Dünyada bilinen, popüler ve daha fazla taraftarı olan bir kulüüp yaratmak güzel bir şey. Bu doğrultuda ilerliyoruz biz de. Manchester United bu işlerde en başarılı kulüplerden birisi. 1992/93'te başlamışlar bu işlere. Biz de bugünden yarına sonuç alabilecek değiliz. Mesele bu ışığın bizde olması. Beşiktaş'ın yaratmış olduğu ışığın karşıda aydınlık yaratmış olması önemli. Toplantılar ve seyahatler yapıyoruz. Yakında tekrar gideceğiz. Hem ülkem, hem Beşiktaş açısından iyi oluyor. Türkiye'de kaldığımız içerisinde Türkiye sponsorluk olan şirketlerle çalışıyoruz. Artık Beşiktaş'ın dünya için sponsorlara ihtiyacı var. O da 2 senelik süreçtir. Oraya doğru gideceğimizi düşünüyoruz. Geçen yaz başladık ve devam etmek istiyoruz. Yurt dışında billboard'lar kiralıyoruz. Maç izlenebilen kafeteryalar açtık. Yaklaşık 3000 kişi maçlarımızı seyrediyor orada. Beşiktaş bir Dünya markası olmak için çalışıyor. 


Beşiktaş'ta Caner Erkin kadro dışı mı?


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, Monaco maçında Caner Erkin'i kadroya almayışı konusunda yıldız futbolcunun süresiz olarak kadro dışı bırakıldığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Başkan Fikret Orman Caner Erkin hakkında, "Caner kadro dışı değil. Çocuğu da günah keçisi haline getirmeye çalışıyorlar. Bu bir teknik tercihtir. Geniş kadro ve hocamız Caner'i kullanmak istemeyebilir. Bizim Caner Erkin'e verdiğimiz kadro dışı cezasımız olamaz, olmalı da. Onun karşılığı disiplin cezası, karşılığı da maddi cezadır. Yönetmelik ne diyorsa o olacaktır. Caner Erkin karakterli ve düzgün bir çocuktur. Çocuğu da kamuoyunun önüne atmasınlar." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)