comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan Domagoj Vida'ya mesaj

23 Ağustos 2017, Çarşamba 09:58
Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan Domagoj Vida'ya mesaj

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transferi yılan hikayesine dönen Domagoj Vida'ya mesaj gönderdi.

FutbolArena - Beşiktaş transfer konusunda uzun süredir belki de en çok Domagoj Vida'ya mesai harcadı. Dinamo Kiev'in tecrübeli stoperi artık Beşiktaş'a yakın ve Başkan Fikret Orman da oyuncuyla bir görüşme yaptı.


Beşiktaş Vida'yı transfer etti mi?


Milliyet'in haberine göre Vida'ya 5 yıllık sözleşme imzalatan Beşiktaş Yönetimi, futbolcuyu İstanbul'a getirtmek için hem Vida hem de Dinamo Kiev ile temaslarını sıklaştırdı. 

Başkan Fikret Orman'ın, menajeri aracılığıyla Hırvat oyuncuya, “Eğer Beşiktaş'ta oynamak istiyorsan sen de fedakarlık yap. Dinamo Kiev'deki alacaklarından vazgeç, gel Beşiktaş'ta oyna” dediği ortaya çıktı.
Vida'nın yaklaşık 400 bin euro civarında alacağı olduğu öğrenilirken, bu durumda yararlanmak isteyen başkan Orman'ın, “Beşiktaş formasıyla Şampiyonlar Ligi'nde oynayacaksın. Yanında Pepe olacak. Adriano, Medel, Quaresma ve Negredo gibi isimlerle birlikte forma giyeceksin. Çok üst düzey yerli oyuncular var. Böylesine bir Şampiyonlar Ligi fırsatı kaçmaz. Sen alacaklarından vazgeç biz de gerekeni yaparız” diye konuştuğu vurgulandı.

BONSERVİSSİZ GETİRİLECEK
Vida'nın alacaklarından vazgeçmesi halinde, eli güçlenecek olan Beşiktaş Yönetimi, Dinamo Kiev ile görüşerek bu futbolcuyu bedava getirmeye çalışacak.

Beşiktaş yönetimi, Vida ile yaptığı sözleşmeyi öne çekmesi durumunda, Hırvat oyuncuyu milli aradan sonra Türkiye'ye getirtebilecek. Hırvatistan Milli Takımı'nın da vazgeçilmez isimlerinden olan Vida'nın, alacaklarından vazgeçmeye sıcak baktığı vurgulandı.

Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)