comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan Cenk Tosun sözleri

03 Kasım 2017, Cuma 15:04
Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan Cenk Tosun sözleri

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki başarılı performansı ve Fikret Orman'ın açıklamaları İngiliz medyasında geniş yankı buldu.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde grupta oynadığı 4 maç sonunda topladığı 10 puanla bir üst tur için büyük bir avantaj yakaladı. Siyah beyazlılar, oynadığı futbol ve aldığı sonuçlar kadar taraftarlarının desteğiyle de Avrupa'da ses getirdi. İngiliz medyasından Sky Sports, Beşiktaş'ın Monaco ile oynadığı maç öncesi İstanbul'a gelerek atmosferi yakından takip etti.

"BEŞİKTAŞ, PREMIER LİG TAKIMLARINA RAKİP OLMAK İSTİYOR"
Monaco maçı öncesi düzenlenen organizasyon kapsamında Avrupa'dan 15 gazeteci Vodafone Park'ta ağırlandı. Bu gazeteciler arasında Sky Sports muhabiri James Dale de yer aldı. Dale, Monaco maçı sonrası gözlemlerini gazetesinde okuyucularıyla paylaştı. Haberde, Beşiktaş'ın dünya kulübü olma yolunda hedeflerinin bulunduğunu ve bu konuda Fikret Orman'ın uzak doğu ülkelerinde kamp ve hazırlık maçları progmralarına önem verdiğine geniş yer ayrıldı. Fikret Orman'ın Chelsea üzerinden örnekler verdiğini ve Beşiktaş'ın şu anda dünya üzerinde 30 milyon taraftarının olduğu, bu sayıyı 100 milyonun üzerine çıkarmayı hedefledikleri şeklindeki açıklamaları okyuculara aktarıldı. Beşiktaş'ın Premier Lig takımlarını örnek aldığı vurgulandı.

"KULAK TIKAÇLARI SATMAYI DÜŞÜNÜYORLAR"

Haberde, Beşiktaşlı taraftarların Vodafone Park'ta yarattığı atmosfere de geniş yer ayrıldı. Beşiktaş'ın Leipzig ile oynadığı maçta Werner'in gürültüden rahatsız olarak oyundan çıkması hatırlatıldı. Beşiktaşlı yöneticilerin, siyah beyaz renklerde kulak tıkaçları satarak yeni bir ürün çıkarmayı hedeflediği de belirtildi. 
 

Beşiktaş, Cenk Tosun'u satacak mı?


Sky Sports, Cenk Tosun ile ilgili Fikret Orman'a da transfer sorusunu yöneltti. Orman, Cenk Tosun'u 20 milyon Sterlin'e bile satmayacağını ifade ederek, "Cenk Tosun'u devre arasında satmamız çok zor. Bizim için inanılmaz bir teklif olmalı. 20 milyon Sterlin yeterli değil. Şu anda satmaya ihtiyacımız yok. Sezon sonunu bekleyebiliriz." dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)