comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fikret Orman yönetimi ibra edildi

13 Mayıs 2018, Pazar 16:50
Beşiktaş'ta Fikret Orman yönetimi ibra edildi

Beşiktaş'ta Fikret Orman yönetimi mali ve idari yönden ibra edildi.

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü'nün 2017 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu, Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde gerçekleşti. Fikret Orman Yönetimi, genel kurul üyelerinin çok büyük çoğunluğuyla idari ve mali yönden ibra edildi. 

Beşiktaş'ın 2017 Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu gerçekleşti. Sabah saat 10'da başlayan genel kurul, saat 17.00'ye kadar sürdü. Başkan Fikret Orman ve Yönetimi, idari ve mali açıdan ibra edildi.
Oylamaya katılan üyelerden 10 kadarı yönetimi ibra etmezken, salonda bulunan diğer üyeler ise yönetimi idari ve mali açıdan ibra etti. 
 

Fikret Orman, Yıldırım Demirören hakkında ne dedi?


"Yıldırım Demirören gökten inmedi veya ihtilalle gelmedi" diyen Fikret Orman, "Yıldırım Demirören'i Genel Kurul üyeleri seçti. İçinizde inkar etseniz de ona oy verenleriniz var. Rakibi bendim. Yıldırım Demirören ile Beşiktaş konusunda hiç anlaşamadık. Kongre üyelerinin oylarıyla 3 defa seçildi. Kişiler hata yapabilir ama yapacağınız bir hareket kurumları tarih boyunca etkiler. TFF'deki kişiler bizim camiamızın insanı. Onları tarih her zaman hatırlatacak. Biz eski başkanımızı ihraç eden kulüp olmayalım istiyorum. Benim fikrim böyle. Bu oylanacak bir mevzu değil. Bizim elimizde dilekçe var. Kendi içimizde bunları tartışalım. Bırakın biz önce görüşelim." şeklinde konuştu.

'İHRAÇ ETSENE' TEZAHURATLARI

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman konuşmasını bitirdikten sonra bir grup Fikret Orman'ı alkışlarken, bir grup da "Yıldırım Demirören'i ihraç etsene" şeklinde tezahürat yaptı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"