comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fikret Orman transfere açıklık getirdi: 'Önümüzdeki günlerde...'

01 Aralık 2017, Cuma 17:26
Beşiktaş'ta Fikret Orman transfere açıklık getirdi: 'Önümüzdeki günlerde...'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Galatasaray derbisi öncesinde birbirinden önemli açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Süper Lig 14. haftasında oynanacak olan Galatasaray derbisi öncescinde konuştu. A Spor'a açıklamalarda bulunan Başkan Orman, Lens'in performansından Cenk Tosun ve Talisca'nın transferlerine ve derbiye kadar birçok önemli soruya yanıt verdi. A Spor'a konuşan Fikret Orman'ın açıklamalarının önemli kısımları şu şekilde:


Beşiktaş'ta Cenk Tosun transfer mi oluyor?


Beşiktaş'ta son dönemde özellikle İngiltere'ye transferi konuşulan Cenk Tosun hakkında başkan Fikret Orman, "Cenk'i bir yere gönderme gibi bir niyetimiz yok. Londra'ya oyuncu satmak için gitmedim. Ben satmak için gitmem, oyuncu almak için giderim. Oyuncu almak isteyen bize gelmeli. Onlar bizim ailemizin bir parçası ama Cenk'in transfer edilmek istenmesi hoşuma gidiyor." ifadelerini kullandı. 


Beşiktaş Talisca'nın bonservisini alacak mı?


Beşiktaş'ta sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Talisca'nın bonservisi alınacak mı? Fikret Orman yaptığı açıklamada, "Talisca'nın takımda kalmasını istiyoruz ama 1 yıllık sözleşmesi kalan bir futbolcu için öyle yüksek bonservisler de ödeyemeyiz. Bütçemiz belli. Büyük paralar vermeyiz. Kısa bir süre içerisinde çözüm buluruz." diye konuştu. 

"ŞENOL HOCAMLA ARAMIZDAKİ İLİŞKİ ÇOK İYİ"
Şenol hocamla aramızdaki ilişki çok iyi. İkimiz arasında kuvvetler ayrılığı vardır. Onda da bende de ortak bir nokta var, o da kimsenin arkasından iş çevirmememiz. Kendi işimize bakarız."

"LENS İLE İLGİLİ KAFAMDA SORU İŞARETİ YOK"

"Jeremain Lens'le ilgili olarak kafamda en ufak bir soru işareti bile yok. Kupa maçları da başladı, Beşiktaş'ın Lens'e çok daha fazla ihtiyacı olacaktır."
 

Beşiktaş'ta Fikret Orman ne zaman başkanlığı bırakacak?


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Başkanlığı ne zaman bırakacağı konusuna da açıklık getirdi ve "Başkanlığı bırakmadan önce Allah nasip etsin, ben Avrupa'dan bir kupa almak istiyorum. Üst üste 3. kez şampiyon olmak istiyoruz. 2019'da değil ama 2022'de başkanlığı bırakacağım." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aytemiz ile haftanın futbolcusu Feghouli seçildi


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.