comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fikret Orman Şehit çocuklarını ağırladı

08 Aralık 2017, Cuma 15:50
Beşiktaş'ta Fikret Orman Şehit çocuklarını ağırladı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, şehit çocuklarını ve yakınlarını Vodafone Park'taki makamında ağırladı. 

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'dan anlamlı davranış. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şehit çocuklarını ve yakınlarını Vodafone Park'taki makamında ağırladı. 


Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan örnek davranış


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Park'ta şehit çocuklarını ve yakınlarını ağırladı. Ziyaretçiler arasında 10 Aralık 2016'da Vodafone Park yakınındaki hain bombalı terör saldırısında şehit olan vatandaşların çocukları da vardı.

Orman, tüm hain terör saldırılarını lanetlerken, ülkenin birlik ve beraberliğinin önemine işaret etti ve şehitlere Allah'tan rahmet diledi. Başkan Orman, şehit çocukları ve yakınlarıyla sohbet edip hatıra fotoğrafı çekildikten sonra kafile daha sonra stadı gezdi ve No 1903 tesislerinde ağırlandı.
 

Fikret Orman'dan Tunç Uncu'nun ailesine ziyaret


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 10 Aralık 2016'daki terör saldırısında şehit olan Kartal Yuvası çalışanlarından Tunç Uncu'nun ailesini ziyaret etti.
Tunç Uncu'nun annesi Kadriye Uncu, babası Turgay Uncu ve kardeşi Batuhan Uncu ile bir süre sohbet eden Orman, "Allah rahmet eylesin. Bir sene oldu. Çok söylenecek bir şey yok. Allah tekrar böyle acıları nasip etmesin. Acılar paylaşıldıkça azalan şeylerdir. Bu vesileyle 10 Aralık'ta şehit düşen tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ailelerine sabır diliyorum." ifadelerini kullandı.

Yönetim kurulu üyesi Hüseyin Mican ise istemedikleri bir olayla karşı karşıya kaldıklarını vurgulayarak, "Tunç, çok sevdiğimiz bir kardeşimiz, iyi bir çalışanımızdı. Acıları paylaşıyoruz. Allah'tan tüm şehitlerimize rahmet, ailelerine sabır diliyorum." değerlendirmesinde bulundu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.