comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fikret Orman, Kanal D Süper Magazin programı canlı yayında espriyi patlattı

08 Ağustos 2017, Salı 00:36
Beşiktaş'ta Fikret Orman, Kanal D Süper Magazin programı canlı yayında espriyi patlattı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Alişan ve Çağla Şikel'in sunuculuğunu yaptığı Kanal D'de Süper Magazin programına katıldı ve canlı yayında espriyi patlattı. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şarkıcı ve sunucu Alişan'ın, Esra Erol'un kardeşi Eda Erol'un nişanlanmasına vesile olmasının ardından Alişan ve Çağla Şikel'in sunduğu Kanal D Süper Magazin programına konuk oldu. Orman, canlı yayında Alişan'la ilgili güzel duygularını paylaşırken, espriyi de patlattı. 
 

Alişan'ın nişanlısı kim?


Kasım ayında nikah masasına oturmaya hazırlanan Alişan ile Eda Erol, aile arasında gerçekleşen törenle nişanlandı. İzdivaç programı sunucusu Esra Erol'un kardeşi olarak tanınan Eda Erol, 1986 yılında Sinoplu bir anne ve Balkan göçmeni bir babanın kızı olarak hayata merhaba dedi. Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olan ve bir ajansa kayıt olduktan sonra ‘Stajyer Mafya' filmi ve '46 Yok Olan' dizisinde rol alan Erol, bir süredir birlikte olduğu Alişan'la dün akşam nişanlandı.
 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Alişan'ın nişanlısı Eda Erol haberleri


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kanal D'de yayınlanan Çağla Şikel ve Alişan'ın sunduğu Süper Magazin programına katıldı. Orman, yakın dostu Alişan'ın Eda Erol ile nişanlanmasına nasıl vesile olduğunu anlattı:

"BİZ BEŞİKTAŞ'I VE BEŞİKTAŞLILARI SEVİYORUZ AMA ALİŞAN'IN YERİ AYRI"
"Esra'ya dedim ki, buna birisini bulsa diye. Vesile olalım diye. Tanıdığım birisi var deyince ben de vesile oldum. Bu mutluluğun bir parçası olduğum için çok mutlu oldum. Aramızdaki espri ayrı bir şey. Biz tabi ki Beşiktaş'ı seviyoruz ama Alişan'ın bendeki yeri çok ayrıdır."

"ALİŞAN'I BİRAZ KILIBIK GÖRÜYORUM"

"Alişan'ı biraz kılıbık gibi görüyorum. Şaka yapıyorum tabi. Çok zarif bir nişanlısı var. Allah tamamına erdirsin. En büyük arzum onları bir arada görüp bu mutluluğun sonucuna varmasıdır. Camia başkanlığı gelip geçici şeyler. Arkada bıraktıklarımız önemli. Alişan her zaman kardeşimdir. Aramızdaki dostluk ilelebet sürecektir. İnşallah düğünde birlikte olacağız.Alişan ise Fikret Orman'ın canlı yayına katılmasıyla ilgili kendisine teşekkür ederken, "Fikret Orman çok büyük bir camianın önderi ve o kadar da mütevazi bir insan. Canlı yayına katılmanıza ve bu güzel sözleri söylemenize teşekkür ederim. Beni çok mutlu etti. Tabi başkanımla anlaşamadığımız tek konu benim Fenerbahçeli olmam. (gülerek) ifadelerini kullandı."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!