comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Fabri'nin yediği gole Rüştü Reçber yorumu! "Ben olsam..."

19 Ağustos 2017, Cumartesi 00:50
Beşiktaş'ta Fabri'nin yediği gole Rüştü Reçber yorumu!

Beşiktaşlı kaleci Fabri'nin, Kasımpaşa maçında yediği goller hakkında Rüştü Reçber ve Erman Özgür'den çarpıcı yorumlar geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın, Kasımpaşa ile deplasmanda 2-2 berabere kaldığı maçta Fabri'nin iki golü de uzaktan yemesi sosyal medyada çok konuşuldu. Neumayr ve Trezeguet'in uzaktan şutlarına engel olamayan İspanyol kaleciyle ilgili maç sırasında yayıncı kuruluşta yorumcu olan Rüştü Reçber yorumladı. 
 

Kasımpaşa 2-2 Beşiktaş maçı Fabri'nin yediği goller


Beşiktaş, Kasımpaşa ile deplasmanda 2-2 berabere kaldı. Kasımpaşa'nın golleri Neumayr ve Trezeguet'ten gelirken, ev sahibinin yıldızları iki golü de uzaktan şutla kaydetti. Özellikle 79. dakikada Trezeguet'in golünde Fabri'nin hatalı olup olmadığı tartışılırken, şut esnasında topun yön değiştirdiği yorumları da yapıldı. 

Maç sırasında yayıncı kuruluşta yorumcu olan Rüştü Reçber ise Trezeguet'in golüyle ilgili olarak, "Fabri'nin yapacağı br şey yok. Trezeguet çok iyi vurdu. Ben olsam uçmazdım bile, Fabri'nin bu pozisyonda yapacağı bir şey yok." dedi. Rüştü Reçber golün tekrarında ise "Galiba burada temas da var ve o da Fabri'yi yanılttı." diye konuştu. 
ERMAN ÖZGÜR: "ÜST DÜZEY KALECİ BUNU ÇIKARMALI"

Maçın ardından beIN Sports yorumcusu Erman Özgür ise Fabri'nin yediği goller hakkında, "İlk golde hatası yoktu. İkinci golde ise temas var ama topun yönü o kadar da değişmiyor. Talihsiz bir gol ama bence üst düzey kaleci bu topu çıkarmalı." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)