comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta eski yönetici Metin Keçeli: "Cenk Tosun'a transfer teklifi gelirse..."

12 Kasım 2017, Pazar 10:37
Beşiktaş'ta eski yönetici Metin Keçeli:

Beşiktaşlı eski yönetici Metin Keçeli, Cenk Tosun ile ilgili mevcut yönetime transfer tavsiyesinde bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın milli futbolcusu Cenk Tosun ile ilgili transfer tartışmaları devam ediyor. Adı Premier Lig ekipleriyle anılan Cenk Tosun ile ilgili bu tartışmalara Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Metin keçeli de katıldı.
 

Beşiktaş'ta Metin Keçeli'nin Cenk Tosun tavsiyesi


Siyah-Beyazlıların Avrupa'nın en gözde forvetleri arasına girmeyi başaran golcüsü Cenk Tosun gündemdeki yerini koruyor.Fotomaç'a konuşan eski yöneticilerden Metin Keçeli mevcut yönetime Cenk Tosun tavsiyesinde bulundu.

Keçeli,Keçeli, "Artık herkes her yerden oyuncu alıp satabiliyor. Eskiden böyle değildi, transfer zordu ama devir değişti. Büyük paralar harcayarak transfer yapıyoruz. Cenk için de 20 milyon euro veya 20 milyon pound gibi bir transfer teklifi gelirse yönetim bunu değerlendirmeli" diye konuştu.
 

UEFA'nın yaptığı Cenk Tosun paylaşımı


26 yaşındaki oyuncu bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde 4 maçta 4 gol atarken son olarak Monaco filelerini de penaltıdan havalandırmıştı. UEFA tarafından her Şampiyonlar Ligi haftasında övgü alan Cenk Tosun için bir paylaşım daha yapıldı.
UEFA'ya ait resmi Şampiyonlar Ligi twitter hesabı yıldız oyuncuyu yine gündemine taşıdı. Şampiyonlar Şigi hesabı Cenk Tosun + Beşiktaş + Şampiyonlar Ligi grubu şeklinde bir paylaşım yaptı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)