comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Engin Baltacı: "Gerilim oyunlarını sahada bozacağız"

12 Eylül 2022, Pazartesi 22:56
Beşiktaş'ta Engin Baltacı:

Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı, Başakşehir maçının ardından "Tüm tahriklere rağmen Beşiktaş taraftarı ne küfür etti, ne sahaya bir şey attı. Beşiktaş'a karşı olumsuz bilinç altı umarım endişe olarak kalır. Gerilim oyunlarını sahada bozacağız." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı, Başakşehir maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

"GERİLİM OYUNLARINI SAHADA BOZACAĞIZ"
Beşiktaş taraftarları tüm tahrik davranışlarına ne küfür etti, ne sahaya bir şey attı. Maçın sonuna kadar desteklediler. Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Yaratılmaya çalışılan bütün olumsuzluklara rağmen Beşiktaş taraftarı takımının şampiyon olacağından emin. Ben, yönetici arkadaşlarım ve başkanımız da emin. Hakemlerimizin Beşiktaş'a karşı olumsuz bilinç altı oluşmuş endişe taşımaya başladık. Umarım endişe olmaktan öteye gitmez. Umarım büyük Beşiktaş taraftarı da böyle bir duyguya kapılmaz. "Çok değerli ve yararlı transferler yaptık. Bunu gördük. Taraftarlarımız da alkışlarıyla takımı çağırarak bunu belli etti. Taraftarımız bize inanmaya devam etsin. Gerilim oyunlarını sahada bozacağız." 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!