comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta duran top ikilemi! Talisca ve Quaresma...

29 Ağustos 2017, Salı 14:55
Beşiktaş'ta duran top ikilemi! Talisca ve Quaresma...

Beşiktaş, Süper Lig'in ilk 3 haftasında 7 puan almasına karşın geçen sezonki görüntüsünden uzak kaldı. Siyah-Beyazlıların duran top krizi ise devam ediyor.

 

FutbolArena Detay - Beşiktaş, Süper Lig'in 3. haftasında Bursaspor'u evinde 2-1 mağlup ederek milli takım arasına 7 puanla girdi. Beşiktaş'ın oynadığı futbol he ne kadar galibiyeti getirse de geçen sezonu mumla arattı. Beşiktaş Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!

Beşiktaş'ın saha içinde yaşadığı en büyük sorunlardan biri de duran top oldu. Brezilyalı yıldız Anderson Talisca'nın rahatlıkla gol yapabileceği yerlerde araya giren Ricardo Quaresma'nın vuruşlardaki yetersizliği Beşiktaş tribünlerinde homurdanmalar oluşturuyor.
 

Beşiktaş'ta duran topları kullanan futbolcular
 

Özellikle kaleyi cepheden gören noktalarda Anderson Talisca ve Ricardo Quaresma sık sık bir araya gelip minik bir toplantı yapıyor. O bölgeden Anderson Talisca'nın geçen sezon daha başarılı bir istatistik yakalamış olmasına karşın birçok duran topta Ricardo Quaresma topa vuruyor.

Siyah-Beyazlı taraftarlarda tehlikeli noktalarda serbest vuruşları Anderson Talisca ve Caner Erkin'in kullanması yönünde eğilimi olurken Ricardo Quaresma'nın daha çok kornerlerde etkili olduğu görüşü hakim

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)