comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Domagoj Vida transferi için kritik tarih

30 Ağustos 2017, Çarşamba 10:16
Beşiktaş'ta Domagoj Vida transferi için kritik tarih

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken yılan hikayesine dönen Domagoj Vida için yönetim yol haritasını belirledi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ediyor. Süper Lig'in milli araya girmesini fırsat bilen yönetim Domagoj Vida için yoğun mesai harcıyor. Beşiktaş Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!

Yaklaşık 3 aydır Domagoj Vida transferi için Dinamo Kiev ile temas kuran Beşiktaş yönetimi artık rest çekmeye çok yaklaştı. Siyah-Beyazlı ekip, Hırvat savunmacıyla artık resmi imzaları atmak istiyor.
 

Beşiktaş, Domagoj Vida'yı transfer etti mi?


Fotomaç'ın haberine göre, Ukrayna ekibi Dinamo Kiev, Domagoj Vida'nın Ocak ayında serbest kalacak olmasına rağmen, Beşiktaş ile anlaşmaya yanaşmıyor. Dinamo Kiev, siyah beyazlıların 1 milyon Euro ve kaleci Denys Boyko teklifini kesin olarak geri çevirmese de; hayır da demedi. Vida'yı kadrosuna katarak transferi kapatmayı planlayan Beşiktaş yönetimi, bu gelişme üzerine 8 Eylül'e kadar bekleme kararı aldı. 
 

Beşiktaş'ta Domagoj Vida transferi için gereken kontenjan açıldı


Süper Lig'de yabancı kuralı 14 yerli, 14 yabancı olarak düzenlenmiş durumda. Toplam 28 futbolcu TFF'ye gönderiliyor. Beşiktaş bu 4 oyuncudan üçüncü zaten tescil ettiremeyecekti. Bu sayıyı 4'e çıkaran Beşiktaş böylece kadrosunu 13 yabancıya düşürdü ve yeni bir yabancı transferine de yer açtı. 
Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.