comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Denys Boyko'nun Şenol Güneş'e isyanı

16 Ağustos 2017, Çarşamba 09:59
Beşiktaş'ta Denys Boyko'nun Şenol Güneş'e isyanı

Beşiktaş'ın 2015-2016 sezonunun devre arasında transfer ettiği Denys Boyko isyan bayrağını çekti. Ukraynalı kaleci hocasını eleştirdi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Antalyaspor maçı sonrası hazırlıklar devam ederken takımın Ukraynalı kalecisi Denys Boyko, Şenol Güneş'ten yana sitem etti. Beşiktaş Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!

Geçen sezon Malaga'ya kiralanan Denys Boyko sezon bitiminde Beşiktaş'a dönmüş ve kamp çalışmalarına başlamıştı. Başarılı eldiven antrenmanlarda çok iyi çalışmasına karşın Şenol Güneş'in kendisini görmediğini belirtti.
 

Beşiktaş'ta Denys Boyko'dan Şenol Güneş açıklamaları


Sabah'ta yer alan habere göre, kendisine karşı ciddi bir önyargının olduğunu belirten Boyko, "İdmanlarım çok iyi. Kimseyle bir sorunum yok. Ancak Şenol Güneş'i aşamıyorum, önyargılarını kıramıyorum. Burada iki yabancı kaleciye kısıtlama var. İyi bir teklif gelirse onu değerlendireceğim. Benim için zaman daralıyor. Durumumdan hoşnut değilim" diye konuştu.
Beşiktaş'ta Ukraynalı kalecininin satılık listesinde olduğu ve Şenol Güneş'in oyuncuyu kadroda düşünmediği ifade ediliyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili diğer gelişmeler için Beşiktaş Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.