comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Covid-19 depremi! TFF'ye erteleme başvurusu

07 Ocak 2022, Cuma 01:07
Beşiktaş'ta Covid-19 depremi! TFF'ye erteleme başvurusu

Beşiktaş'ta Covid-19 vakaları artıyor. Siyah beyazlılarda Önder Karaveli ile birlikte 3 futbolcunun Covid-19 testinin pozitif çıktığı açıklanırken, öte yandan birçok oyuncuda çeşitli bulguların olduğu ve test sonuçlarının beklendiği öğrenildi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta, Süper Lig'de oynanacak olan Çaykur Rizespor maçı öncesi Önder Karaveli ile birlikte 3 futbolcunun Covid-19 testi pozitif çıktı. 

Beşiktaş kulübünden yapılan açıklama şu şekilde:
"Futbol A Takımımızın teknik ve idari heyeti ile sporcularına, Katar'da oynadığımız Turkcell Süper Kupa maçının ardından Covid-19 PCR testi uygulanmıştır. Yapılan testler neticesinde Teknik Sorumlumuz Önder Karaveli ile 3 sporcumuzda pozitif bulguya rastlanmıştır. Testi pozitif sonuçlanan Karaveli ile sporcularımızın; takip, izolasyon ve tedavi süreçlerine ilgili protokoller doğrultusunda başlanmıştır.

TRT Spor'dan Fırat Günayer, "Beşiktaş'ta asıl sıkıntı olan durum, birçok oyuncuda belli başlı bulguların olması. Toplamında 10'dan fazla futbolcu. Tabii test sonuçlarını beklememiz gerekiyor. Yarın sabahtan itibaren Beşiktaş'ta pozitif vakalar artabilir." şeklinde son gelişmeleri aktardı. 

RİZESPOR MAÇI ERTELENECEK Mİ?

TRT Spor'dan Tuna Akdemir, "Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor cephesiyle de görüşeceğini ve TFF'ye maçın ertelenmesi yönünde başvuruda bulunacağını" belirtti. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!