comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Cenk Tosun'un transferini İngiliz gazeteci duyurdu!

31 Ağustos 2017, Perşembe 18:20
Beşiktaş'ta Cenk Tosun'un transferini İngiliz gazeteci duyurdu!

Beşiktaşlı Cenk Tosun'un, Crystal Palace'a transferiyle ilgili Daily Telegraph muhabiri Matt Law'ın iddiası sosyal medyayı salladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta Cenk Tosun, Crystal Palace'a mı transfer oluyor? Menajerler aracığılıyla siyah beyazlı kulübe İngiltere'den gelen 12 milyon euro değerindeki teklifin ardından Cenk Tosun'un Beşiktaş'tan ayrılıp ayrılmayacağı kamuoyunda tartışma konusu olurken, Daily Telegraph Matt Law çarpıcı bir iddia ortaya attı. 
 

Beşiktaş'ta Cenk Tosun İngiltere'ye mi gidiyor?


Beşiktaş'ta Cenk Tosun'a sürpriz! 30 Ağustos itibariyle Crystal Palace'ın gündeme damga vuran Cenk Tosun transfer harekatı İngiliz basınında da yer buldu. Daily Telegraph muhabiri Matt Law, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Cenk Tosun'un Crystal Palace'a transfer olmasının çok yakın olduğu ve anlaşmanın kısa bir süre içerisinde sağlanacağını iddia etti. 
 

Beşiktaş'ta Cenk Tosun Crystal Palace'a mı transfer oluyor?


Beşiktaş'ın golcü futbolcu Cenk Tosun'a İngiltere Premier Lig takımlarından Crystal Palace talip oldu! Ancak siyah beyazlı kulübe ulaşan henüz resmi bir teklif yok. İngiliz kulübü menajerler aracılığıyla Beşiktaş'a 10 milyon pound öneride bulundu. Beşiktaş'ta ise Başkan Fikret Orman bu konudaki kesin kararını iletti. 

"15 MİLYON EURO'DAN AŞAĞI OLMAZ"
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise Cenk Tosun için gelen önerinin ardından "15 milyon euro'dan aşağı olmaz. Ayrıca resmi bir teklif gelmesi halinde o zaman düşünürüz." yanıtını iletti. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)